1 aydır spora gidiyorum hala değişmedim?

Ya göbek ve yağ oranım var diye başladım spora. Eskiden 96 kiloydum 25 kilo kadar verdim. Tabii kilo gitti yağ kaldı.71 kiloydum başladığımda. Geçen ay başladm 1 ay oldu tam. Şimdi 67 kiloyum ama vücudumda hala hiçbir değişim göremiyorum hala göğüsler yağlı hala göbek önde şimdi 1 ay boşu boşunamı spor yaptım ben yani? Haftada 3-4 gün gidiyorum ve diyet yapıyorum ona rağmen niye böyle ya?

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay ne yarr. * 10sene dene kalite kas iki gunde olacak is degil ideal sartlarda seneden seneye degisim gorebilirsin ama ne yazikki antreman yapanlarin cogu bunu yapmiyo sonra niye hic degisim olmadi diye birakiyolar

0|1
    0|0
    • 10 sene he? :D Ölürüm daha iyi 10 sene uğracağıma değmez hiç o kadar yılımı vermeye.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 ayda zaten çok bir değişim bekleme yağ yakmak öyle kolay değildir en az 3-4 ay lazım sana

0|1
    0|0
    • 3-4 aydada olmazsa bidaha spor yapmam zaten

• öyle düşünme bence sporu yaşam tarzı haline getirsen harika olur

• yoruyo beni bide yaşam tarzı haline getirip öldüreyimmi kendimi :D

• Evet birak spor😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kasa döner o fazla ağırlık kaldır

0|1
    0|0
    • yağ kasa dönmez kardeşim yağ erir sadece :D sen sadece var olan kas kütleni artırırsın

• yok yağ kasa dönmez tabii ki de protein alarak ağırlık çalış diyorum

• dün kitap okudum bugün neden profesör değilim gibi olmuş. en az 6 ayda bişeylerin şekilk aldığını görürsün.

0|1
    0|0
  • 1. ay alışma evresi zaten çok bişey bekleme

0|1
    0|0
  • 1 aydan bisey bekleme knk benimde 4 ay onceki vucut ppde işte :D

0|1
    0|0
  • Spor programini yazar misin.

0|1
    0|0
    • 1. gün= Chest Press 3x12
      Peck Deck Fly 3x12
      Lat Pull Downs 3x12
      Dumbell Curls 3x12
      One Arm Db Triceps Ext 3x12
      Lateral Db Raises 3x12
      Crunch=4x25
      Back Extension=2x15
      Leg Raises=4x15
      Dumble Side Bend=5 dk

2. Gün= Walking, Bicycle, Eliptic ve yukardaki karın hareketlerinin tekrarı.

3. Gün=1 dekinin aynısı. Yani anlıyacağın Fitness, Cardio, Fitness

• senin program bok bro haftada 3 kez bunu yap gun 1. back squat 3x4-6 pullups/barfiks bench press overheadpress barbell rows gun 3 front squat incline bench press deadlift overheadpress gun 5 back squat pull ups bench press overheadpress barbell rows 3-7reps ideal cok fazla iyi degil senin hatalarini ben yapdim zamaninda bu arada hem yag orani azalsin hem kas yapim diye bir dunya yok birini sec adam gibi yemegini ye birak kaliteli yas yap bir sene sonra yag orani azalt

• @T-Squatters he ne incelebilecem nede kalıplanabilecem yani hay böyle işin anasını ben...

• 1 ayda bişey olmaz devam

0|1
    0|0
  • 3 aydan sonra farkı görebilirsin Şu an alışma dönemi sabret illa ki fark olacak

0|0
    0|0
    • 4 kilo verdim zaten 67 ye indim ama fark göremiyorum :D

• yağ çok var ya öyle sığır gibide değilimde var yani

• dediğim gibi olabilir hacim kazanmışsındır yağ tabakası incelmiş olsada kaslarda ki hacim sebebi ile geniş duruyorsundur

Yükleniyor...