Evli bir bayanın ilgisinin amacı nedir?

Kiracımızın eşi son derece çekici ve hoş bir bayan. Bana karşıda inanılmaz ilgili. Ne zaman görse yüzüme güler. Ellerini tutarım, yanağını kollarını okşarım tepki vermez. Korkuyorum bu durumun daha da ileriye gideceğine. Sizce bu bayanın amacı nedir gençler?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Amaç yok sizle ilgilenmek ve sizin ona gösterdiginiz ilgi hoşuna gidiyor belli ki.. Ha tabi bu durumu ilerleterek biraz risk altına girerse o zaman işler değişecek ve pek hoş olmayacak galiba.. siz en iyisi fazla abartmayın..Kadında az degilmiş hani :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ellerini tutup yanağını okşarsın pekala

0|0
    0|0
  • sen ne diye bayanin ellerini tutup yanagini oksuyosun...?

0|0
    0|0
  • ellerini niye tutuyorsun neden yanağını okşuyorsun kadının yahu!

0|0
    0|0
  • Kadinin ayagini kolunu okusuyan sen! amaci nedir bu kadinin diyen yine sen bir celiski var burda )

0|0
    0|0
    • Kadının bakışları ve davranışları nedeni ile yazdıklarım oluyor, durduk yerde olmuyor..

• kaşarlık parayla mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadının canına tak etmiştir kiracılık artık ev sahibi olmak istiyor sanırım..e sende okşuyorsan vede kocası yakalarsa posta gazetesi 2. sayfada "ev sahibi kiracı ilişkisinin hazin sonu" manşeti kaçınılmaz olacak sanırım..

0|1
    0|0
  • Ellerini tutturacak yanağını okşatacak derecede bir hatunsa erkeği kılıbığın tevekkelin biridir..İş kolay kurdeleli tapuyu ver eline at yatağa..

O evin üstüne sen onun üstüne..

0|1
    0|0
  • Okşatmayı seviyor olabilir.

0|1
    0|0
  • Durduk yerde sana her gülenin kolunu yanağını deniyor musun? İlginç mevzu. Ha kadın da yüksek ihtimalle deneyini boş geçmemiş o da ayrı konu. Sen yine de her sana gülene bunu yapma bir gün çok farklı tepki alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Durduk yerde olmaz ki bu tür davranışlar. Kadının bakışları, davranışları nedeni ile oluyor yazdıklarım.

• Pekala kolay gelsin o halde..

• bayanının amacını boşverde senin amacın ne abi kollarını falan niye okşuyorsun kadının?

0|0
    0|0
    • Kadın ilgimden hoşlanıyor, bir keresinde bunu kendisi de söyledi bana. Benim ne amacım olabilir ki? Evli ve kiracımız olan bir bayan ile asla birlikte olmam, olamam.

• umarım kocası yakalarda ikinizinde yanağını bir güzel okşar:D

1|0
    0|0
  • evli bir kadına her ne sebeple olursa olsun sataşan salça olan bir adam hakkında ne düşünürdün?

0|0
    0|0
  • bürsss diyorum sonra kocasinin haberi olunca cinayet sebebi

e bide aynısını senin karına yapsalar nasıl hissederdin bir düşün

0|0
    0|0
  • bayanın amacı zina

bu işin sonuda çok pis kokuyor

tavsiyem bulaşma

sen evlensen

senin hanımda başkasına gitse!

0|1