Squat kalçamı büyütür mü?

Popom büyük fakat kalkık değil. Yapım gereği alt vücudum üste göre kalın. Oranla eşitlemek istiyorum. Popomun kalkması ayrıca üst bacaklarımın incelmesi için squat yapmam doğru olur mu?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Büyütür ama aniden büyümez bir süresi var bununda

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squat sıkılaştırır inceltmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapan birkaç arkadaşım vardı. Gerçekten sıkı bir popoya sahip oldular yani. Erkek olarak ister istemez belli oluyor :)

1|0
    0|0
  • Bacaklarındaki fazla yağlardan kurtulmak için kardiyo ağırlıklı antrenman yapman gerekiyor. Yani squat lunges falan yaparsan adelen sıkılasır büyür v. s şekle sokmak inceltmek istiyorsan eğer tavsiyem yokuş yukarı orta tempoda koşu bandı yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • sıklastırır

1|0
    0|0
  • götü yere olanlara yorum yapılmaz.

1|0
    0|0
  • Bu tamamen kaç kilo ile yapacağına bağlı hafif kiloda toparlarsın kalçayı ağır kiloda ise kaslanır ve şişer. ama inceltmek için Kardiyo yapmalısın başka çaresi yok.

0|0
    0|0
  • armut vücutlulardansın squat kaçayı sertleştirir bacakları güçlendirir

0|0
    0|0
  • Legg press yapacaksın bacaklarnıı alta değil üste koyarak ayaklarınıda hafir yana çevirceb popon dimdik olacak kendim spor yapuyorm hocalıkta

0|0
    0|0
  • arkadaşlar pardon da squat nedir?

0|0
    0|0
  • squat fazla inceltmez bacağı eğer yağlı ve sarkıksa varsa inceltir bacağını inceltmek istiyosan koşu yap ip atla pedal çevir ama ağırlık çalışmak zayıflatmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bacaklarının çok kalın olduğunu düşünüyosan önce bisiklet ile incelt daha sonra squat yap ama doğru squat yap, eğer squatı yaparken kalçanda değil üst bacağında ısınma hissediyosan yanlış yapıyosundur ve bu inceltmek yerine bacaklarındaki kası güçlendirir bu da kalınlaşmasına neden olur

0|0
    0|0
  • Agirliksiz ve cok tekrar yaparsan kalkik ve sıkı olur şekle girer

0|0
    0|0
  • düzenli yaparsan o bolgeye

0|0
    0|0
Yükleniyor...