Arkadaşlar siz olsanız ne yaparsınız

Sevgili KS üyeleri öğrenciyim ve malum sınavlar başladı şimdi çok yakın bir arkadaşım hocaların çektiği sınav fotokopi kağıdını buluyormuş bazılarında da cevaplar yazıyormuş banada teklif etti ama bakmadım yüzümü çevirdim sınıfın 1.si bile alıyor bu olayı sınıfta en yüksek notu ben aldım hoca kitap hediye etti ondan sonra öğrendim kızı geçiyorum bazı sınavlarda kız deliriyormuş arkadaşlarım öyle söyledi bu adil değil köpek gibi ben çalışayım burada onlar ıyı notu çalışmadan havadan kapsınvar mı?... arkadaşlar ne yapıcam yarında sınav var ve yıne almışlar yardım edin empati kurun yorumlarınızı bekliyorum (sorumu puanlar mısınız daha çok kişiden cevap almak isterim)

teşekkürler şimdiden...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• nasıl alıyorlarmış merak ettim. Biz hiç alamadıkda.

0|0
    0|0
    • ben de almadım fotokopi çekiyor hocalar kağıt atık kutusuna atıyolarmış onlarda alıyor

• üni ceğil canım lıse :)

• Ha öyle desene:) Ama biz ordada bulmadık gerçi hiç))

Erkekler Ne Diyor 2

• şikayet et onları.

0|0
    0|0
  • sende al aklını kullan ya bunu da mı biz söyleyelim:)

0|0
    0|0
    • biz düşünmemiştik sankı ben alnımın teriyle olanı almak istiyorum

• eden bulmamış da diyen bulmuş diye de bir söz vardı :) ispiyonculuk :)

• zaten derste öğrendiklerin ne olacak ki en fazla 6 ay içinde unutacaksın ya herro ya merro

Kızlar Ne Diyor 3

• bencillik yapma bırak herkes yüksek not alsın :D

0|0
    0|1
    • bencillik yapmıyorum kı ben yüksek not alayımdıye çalışıyorum onların yaptığı ne peki

• :) gıcık edici dimi sade MIZ :) sen mızmızzz değil meleksin hadi kal sağlıcakla :)

• gıcık edici değilde anlamsız geliyor :) kimsenin övgüsüne ihtiyacım yok hadi by by :)

• ihbar et

0|0
    0|0
  • bende sinir olurdum ben zekamla onlar sahtekarlıkla alırdılar aynı puanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...