Eşler arasında kaldığınız oldu mu?

bir arkadaşla tanıştım normal sohbet filan naber nasılsın filan derken evli olduğunu öğrendim.. ve korktum konuşmak istemedim kendisi bana güvendiğini ve yanlış anlamamamı istedi konuşma sebebini.. neyse peki tamam filan derken eşiyle tanıştırdı beni msn de akrabam diyerek kadınla sohbetimiz yoğunlaştı.. ve kadın bana herşeyini anlattı.. bugün ağzımdan yemin alarak eşinin dahi hiç kimsenin bilmemesi gereken önemli şeyler anlattı ... ben şimdi arkdasa anlatamıyorum ama sabahtan beridir içim içimi yiyor.. msn de arkadaşıma kndisiyle ilgilmi kesmek istediğimi belirttim ama alındı görüşmemiz gerktiğini ve kndisinden kaynaklanan bir sebep olmadığını dile getirsem de kızdı ve msnden çıktı şimdi siz olsanız ne yapardını ? yada onlarla görüşmeyi kesmem doğru olmadı mı? ben doğru olacağına inandım diye konuşmaktan vazgeçtim..

düşüncelerinizi bekliyorum..

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• onlar sana taşımak zorunda olmadığın bir ağırlığı yüklemeye çalışmış. sen de gereğinden fazla sorumluluk alıp verdikleri tüm o ağırlığın altına girmeye çalışmışsın. oysa bırak onlar ne derse desin! her ilişki kendi dengesi üzerinde yürür -sana dengesiz gibi görünse de kendine aittir ve yine dengededir- ve senin ona iyi niyetli dahi olsa yapacağın müdahaleler sadece dengeyi bozmaya sebep olur.

ha sen diyeceksin ki, ben zaten araya girmek istemediğim için görüşmek istemedim. oysa ki şu tavrınla bile bir müdahalede bulunmuş durumdasın: görüşmek istememe sebebini açıkça söylememiş olsan da seni akrabam diyerek tanıttığı eşiyle ilgili olduğunu anladığını tahmin etmek güç değil. üstelik sen detay vermediğin için kurgu çarkları son sürat dönüyor muhtemelen kafasında.

bu sana bir deneyim olsun ve bir daha insanlar sana en mahremlerini anlatmış dahi olsalar, senin bir ilişkide yaşanmaması gereken şeyler yaşandığını görsen bile bir duvar kadar tarafsız olman gerektiğini unutma ve duyduklarından kendine herhangi bir vazife çıkarma.

0|0
    0|0
    • aslında hiç içine girmek istemedim..

• tahmin edebiliyorum, bazen sorunlu çiftler işin içine zorla sürüklüyorlar insanı. benim de başıma geldi birkaç kez ve ilk başlarda senin yaptığın hatayı yapıp ciddiye aldım. sonra baksam olan bitenin benlik bir yanı yok aslında, her ikisini de bireysel olarak dinlesem ve parçaları birleştirip hikayeyi kendim için tamamlasam da asla onlara yansıtmamaya başladım. herkes mutlu şimdi:)

• bende mi öyle yapsam ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu yükü taşımak zorunda değilsin , istemiyorsan görüşme olsun bitsin .

0|0
    0|0
  • iki es arkadasin olunca olay karisir... ancak ne olursa olsun eger ki aldatilma duzeyinde bir durum yoksa, bunlari anlatmamandir digerine. sonucta sana guvenip anlatilmis seyler. fakat akrabam diyip tanistirmasi konusunda da, dikkatli ol derim. esine yalan soylemis birisi karsindaki.

0|0
    0|0
  • tehlikeli yakınlaşmalar..

0|0
    0|0
  • olmadı ;)

0|0
    0|0
  • msnde bu kadar samımı olmanız ılgınc

0|0
    0|0
  • Evet doğru birşey yapmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl iş bu eşinin akrabası olarak bildiği birine bu kadar sırrı vermesi biraz tuhaf değilmi yani düşündüm de ben eşimin hiç karşılaşmadığım sadece msn den sohbet ettiğim bir akrabasına neden çok önemli sırlar vereyim ki ? karışma derim bence de kes irtibatı

0|0
    0|0
  • Ben kaldım çok defa kendimi çok suçlu hissetmişliğim vardır bu yüzden ama hayat onların hayatı sana düşen billdiğin sırrı saklamak.

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...