Kapat

Proteinsiz fittnes yapmak?

Kardeşimi spora yazdırmak istiyorum yaşı 16 kilo eksiği çok gainer ve protein kullanmadan fittnes yaparsa kaç ayda gözle görülür bir değişiklik olur?

Güncellemeler:
Yardım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi şöyle protein tozu yiyeceklerden karşılayamadığın proteini alman için bir takviyedir yani aslında öyle çok büyük farklar yaratmaz toz kullanmak mesela kimisi doğal yollardan yiyecekle alır o proteini mesela kimisi et yumurta sevmez o yüzden tozla karşılamak zorunda kalır yani kısacası mesele toz kullanmakta değildir günlük protein ihtiyacını karşılamaktır eğer yeterli proteini (toz veya besinle fark etmez) alırsa o zaman 3-4 ay sonra değişimi fark eder

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilk etapta protein kullanılmaz karaciğerinizi parçalıcaksınız bakmayın salonlarda sızlere satılama çalışıldığına onlar kendı dertlerınde yazık zarar verıyonuz kendınıze

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• protein yemesi lazım

1|1
    0|0
    • Protein yemesine dikkat ederim ama toz kullanmasını istemiyorum

• ikisi aynı zaten eğer gerekli protein ihtiyacını karşılayabiliyorsa besinlerden toz kullanmasına gerek kalmaz zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• günde 5 yumurta beyazı 1 litre süt pekmez tavuk göğsü ye toza ihtiyacın kalmaz. devam etmeyeceksende hiç kilo alma bide vermesi varbunun :D

0|1
    0|0
  • O kilo eksiğiyle 2 ay sonra.

0|1
    0|0
  • Ilk 4 ay daha yeni olduğu için çok hızlı gelişir beslenmesine de dikkat ederse tamamdır

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim

• 2.5 yıldır yapıyorum %100 natürel ilk başta 85 kiloydum 71 e düştüm şimdi 81 kiloyum kardeşin başlamadan ölçü aldın bide ve teşekkürler

• Tamam eyvallah çok yardımcı oldun :)

Yükleniyor...