A Milli Futbol Takımımızın başına getirilen Abdullah Avcı sizce başarılı olabilir mi??

A Milli Futbol Takımımızın başına getirilen Abdullah Avcı sizce başarılı olabilir mi?

• Evet
    50% (4)85% (11)71% (15)Oy Ver
  • Hayır
    12% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • İlgilenmiyorum
    38% (3)15% (2)24% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gidenlerden iyi olacağı kesin .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Abdullah Avcı'nın kariyerine bakılırsa çok yetenekli ve çok disiplinli bir adam. Adım gibi eminim başarılı olacaktır. Başarılı olamasa bile milli takıma birçok oyuncu kazandırır ki buda en büyük başarılardan biridir. Türk futboluna kazandırdığı yetenekleri göz önünde bulundurursak güzel günler bizi bekliyor demektir.

Ama saf halkım hemen herşey olsun istiyor. Bu milli takımın revize edilmesi ve yeniden yapılanması için en az 1 veya 2 turnıva geçirmesi gerekiyor. Bu yüzden bu adama zaman tanınmalı. Takım şu anda enkaz gibi.

Kendisine başarılar diliyorum..

1|0
    0|0
  • olabilir çünkü hem bir türk hemde büyük bir kulüpte çalışmadığı için ayrıca futbolcu ve insan psikolojisini iyi ayarlayan bir isim :)

1|0
    0|0
  • Aslında çok iyi futbolcularımız yok değil var ama kullanmasını bilmiyolar.Bence Abdullah Avcı bunu kullanmasını bilen nadir hocalardan biri.Yani başarılı olabilir diye tahmin ediyorum.Sadece biraz zaman verilsin bu adama üstesinden gelir.

1|0
    0|0
  • bence hiddinkin gelmesinden iyidir... isterse dünya kupasında sonuncu olsun... en azından vicdanı zonklar... ya o adama ilk geldiğinden beri kanım ısınmadı... zaten aldığımız maçlar hiddinkin sayesinde de değildi... Galatasaraylı değlim ama GS nin teknik direktörsüz şampiyon olduğu gibi oldu...

arda turan gökhan gönül ömer toprak semih şentürk gibi oyuncuları iyi kullanabilecek bi adam... çünkü İBB gibi bi takımı yoktan var etti...

1|0
    0|0
  • inş. başarlı olur 2002 dünya kupasındaki gibi gene kükresin

1|0
    0|0
  • ortada şuanda bir takım yok ama inşallah iyi olur.

1|0
    0|0
  • dün akşam eleştirilere başlamışlardı. böyle giderse zor.

ama bütün gazete ve tv ler kapatılırsa başarılı olabilir.

1|0
    0|0
  • olacağına inanıyorum. Bir Galatasaraylı olarak onu hepimiz destekleyeceğiz. En büyük desteği bizden görecek. Umarım fenerli yorumcular gazeteciler bu adamı da yemezler.

1|0
    0|0
  • abdullah avcı dik durduğu sürece kimsenin etkisin de kalmadıkça başarılı oluruz.en azından bugünkünden iyi oluruz.

1|0
    0|0
  • Anadolu karması bekliyoruz.

1|0
    0|0
  • Zaman gösterecek.

1|0
    0|0
  • olacaktır...

en azından şu durmumuzdan daha kötü olmayız...

1|0
    0|0
  • Yabancı yokmuydu yahu yerli gelmesi güzel olmuş

1|0
    0|0
  • ıstanbul b.b. de guzel ısler yaptı ama uluslararası deneyımı yok sorun olabılır

1|0
    0|0
  • olur yeterki sabretmeyi bilelim..

ayrıca şu sabri malını oynatmassa kesin başarılı olur:))

1|0
    0|0
  • A diyorum evet ama zaman lazim.

1|0
    0|0
  • futbolcularda milli oyuncu ruhu olmadıktan sonra kim gelırse gelsin boşşşşş

1|0
    0|0
  • olur yeterki sabretmeyi bilelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1