Neden spor denilince sadece futbol?

Neden Turk insani; spor denilince sadece ve sadece futbol biliyor? Acaba kafasi eskrime, yuzmeye, atletizme, basketbola calismiyormu?

Neden hemen butun futbol maclarinin sonunda kavga cikar(Turkiye ozgu degildir)?

Acaba futbol ile ilgilenenler topluma adapte olamamis kisiliklermidir?

Evinde colugu, cocugu ac iken, cebindeki para ile mac bileti almak nasil bir mantiktir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• basın bu şekilde olmasını istiyor

1|1
    2|0
    • Voleybolda Şampiyonlar ligi kazanan takımı 5 dakika haber yapıp kendi ligimizle rezil futbolla 3 puan

alan takımı saatlerce konuşursan öyle olur

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsan gün için de işten güçten geçimden sıkıntısından o kadar bunalıyorlar ki Deşarj olmak için bir şey istiyorlar burada devreye en çok bilinen dal olan futbol giriyor 22 kişi sahada top ile başarıya ulaşmak için elinden geleni yapıyor ve bu sene gerçek hayattan 90 dakika da olsa uzaklaştırıyor.Belirttiğin çocuklarının rızkını vermek tabi ki saçma ancak adapte olmak ile ilgili sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum.Bende beğeniyle takip etmeye çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • adrenalın heycan:)

2|0
    0|0
  • Futbol diğerlerine göre daha zevkli bence.. Valla futbolla baya ilgileniyorum topluma da gayet adapteyimdir..

1|0
    1|0
  • 4 tane farklı konudan bahsettmişsin.ben futbolla ilgileniyorum topluma da adapteyim...

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• futbol daha heyecanlı. mesela basketbolda sürekli atıyorsun şah şuk. futbolda öyle değil gol diye hop oturup hop kalkıyorsun. en ufak bir hata maçın sonucunu direk etkiliyor falan. yuzmenin koşmanın bir esprisi yok ki düz bir spor, artistik olanları diyorsan ok ama onlar da çok az oluyor zaten. ben taekwondo ya ilgiliyim ama tek sebebi önceden uğraşmış olmam ve türkiye o alanda başarılı olduğu için izliyorum. bugün en çok para dönen spor futbol bütün dünyada, demek ki insanlar en çok bundan eğleniyor ve parasını yatırıyor. parasını boş yere harcama konusu ve sporda şiddet ayrı bir konu.

0|0
    0|0
  • hocam bu dediğin 10 sene önceydi, artık spor deyince bir çok dal geliyor aklımıza. misal benim aklıma ilk basketbol geliyor spor deyince:)

0|0
    0|0
    • hocam kusura bakma, bende yaklasik 11 yil once Turkiye'den ayrilmistim.

Simdi o zaman sorun su:

Insanin(!) evinde ailesi ac iken neden parasini goturupte mac biletine yatirir?

• hastalık yapacak birşey yok, tedavi olmalı:)

• oynanabilmesi en kolay oyundur.Mesela bir çocuk kozalaktan kale yapar yine kozalaktan top yapar oynar ilgi duyar ama,basketbol topu veya potası ilkel şartlarda bulunmaz

1|0
    0|0
  • eskirim ne la :)

0|0
    0|0
  • benim aklıma direk body building geliyor

0|0
    0|0
  • Aklına gelenler değil.Genelde futbolla ilgilenilir türkiyede o yüzden böyle

0|0
    0|0
  • En heyecanlı spor.