Hangisi daha hoşsuz?

kızların dudak büzmeleri mi resim çekinirken yoksa erkeklerin sadece göğüs ve karın kaslarının çekindiği resim mi ? (soruma olumlu yaklaşmayan yavaşça uzaklaşsın acım kimseyle uğraşamam :D

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların dudak büzmesi ve dillerini dışarıya çıkartıp resim çektirmelerini hala anlamış değilim. Bir de şu sıralar direksiyonun başında fotoğraf modası var sanırım. Erkeklerin zaten göğüs ve karın kaslarının çekildiği resimlere hiç girmek istemiyorum bile vücudumda her hangi bir yerimi göstermek isteyecek olsam beynimi göstermeyi tercih ederdim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bunların hepsini bir yere toplyacaksın kapatacaksın kapıyı birbirlerine versinler o pozları :DD

4|0
    0|0
  • kızların dudak büzmesi mi ? o fotolarda anadan doğma bir dudak var kızı sonradan montajla eklemişler diye biliyorum ben ;)

dediklerimden sonra hala yemek yiyemedin dimi ondan açsın hahah :D

3|0
    0|0
  • Kızların dudak bükerken hissettiği link

Gerçekte olan link :))

Bazı kızların bükmesi itici gelmiyor doğrusu.Erkeklerin çıplak resim çekilmesi daha itici.

2|0
    0|0
  • ikisi de özentilik pigmelik.

3|0
    0|1
  • 2side berbat desem olur mu ? :)

1|0
    0|0
  • son sürat uzaklaşıyorum:)

1|0
    0|0
  • link bu tarz pozlar cinayete adım adım yaklaştırıyor beni :)

1|0
    0|0
  • dudak büzmeli resimleri çok seviyom ben, erkeklerin çoğu nefret ediyo ama ben bir kızın fotorafında ilk baktığım şey dudak büzük mü değil mi :)

2|1
    0|0
  • ikiside birbirine tur bindirir diyorum,kürekle vurulası :d

2|0
    0|0
  • dudak buzmesi guzel dilleride dısarda oldumu sexy oluyorlar

0|0
    0|0
  • Bazılarının gençliğine veriyor, hor görmüyorum. ama yaşı 25 in üzerinde olan birisinin bu hareketleri yapması yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • valla erkeklerinki daha nahoş kızlarınkide cokda matah bişey degil fakat tatlı bir kızın dudak bükmesi ya cok şirinya da cekici durabiliyor

0|0
    0|0
  • ahaha kızların dudak bükmesi çok komik ama ya. balıklara benziyorlar. bir de o resimleri paylaşıyorlar kendilerini öyle güzel görüyorlar.

0|0
    0|0
  • Bence her ikiside ergen yavsamasi

1|0
    0|0
  • dudak büzmeleri

0|0
    0|0
  • Ağzını büzerek foto çekinmelerine harbi kıl oluyorum :)

ağzına terlikle vurasım var

0|0
    0|1
  • kızlar bir şekilde hoş olabiliyor

0|0
    0|0
  • hadi kızlarınkini anlarım, görüntü biraz öpücüğü andırıyor da bazı dallamaların o tarz resimler koymasını hoş karşılamıyorum

sözüm meclisten dışarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ahahahah o açlık sinirini bende bilirim keza bende aynı terellilikteyim şu an :D

tahammuülsüz ve asabiyim :D

Bence bu site için konuşursak yarı çıplak erkekler daha bir bişey :D

Daha yaz gelmedi hele sen yaz gelsin o zaman gör havuz başı bebelerini.

1|0
    0|0
  • bunların ikisi bir araya gelmemeli. çiftleşip çoğalırlar Allah korusun

3|1
    0|0
  • Dudak büzenlerin ağızlarını büzesim gelior ballım lokmam <3

1|0
    0|0
  • oyy kıyamam yaa gel sana çay yapayım

1|0
    0|0
  • Ikisi de na hos.

1|0
    0|0
  • ahh o risimlerrr <3

1|0
    0|0
  • Her ikisi de iğrenç bir durum . Erkek arkadaşımın kendi vücudunu herkese sergilemesini istemem. Bir erkek olsam dahi sevgilimin öyle dudaklarını büzüp kendini basit ve iğrenç göstermesini de istemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...