Şu an parlamamiş lakin ilerde dunya yildizi olucak dediginiz bir futbolcu varmi?

Fanatik bir futbolseverim ve evde scoutluk yapiyorum parlar dediklerim hep parladi andy caroll da parlar demistim parladi lakin sicti sivadi sizin var mı Şu an gozlemlediginiz?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• donnarumma

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizim bakkalın çırağı

0|0
    0|0
  • bir dünya yıldızı değil ama sinan gümüşün geleceğini parlak görüyorum 😀😀

0|0
    0|0
  • Ben 😎 demisin ahah

0|0
    0|0
  • Mervan celik bence hem kuzenimdir kendsi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Lazar markovic parıl parıl parlıyacak yakın gelecekte

Türk futbolculardan umudum olan
    Salih uçan
    Ozan tufan
    O. Özyakup
    Enes Ünal

0|0
    0|0
    • Saloh 24 yasinda bitti artik daha bisi olmaz ozan dan bende umutluyum oguzhan da xok iyi enes de cok genc oda gelecek vadediyo :)

• Bilmiyorum gecen beyaz tvde 24 dediler dide o yuzden dedik bilmiyorum ben onda umudumu kaybettim romada forma giyemiyipte burda nasil yildiz olucka ohuzhan bence Şu an romada olsa vazgecilmez olur ozan da olsa eomada yine oynar

• Oğuzhan Şu an 23 yaşında geçen sezon ve diyer sezonlara bak ne halde bu sezon parladı salihde oğuzhan gibi parlar. zaten Fener salihi göndermekle hata yaptı Şu an salih uçuyordu valla ligde. ama romada iyide olsa vermiyorlar forma adam 2 maç süper oynuyor sonra yedek anlamadım valla. sanırım salihi Fenerden almak için yapıyorlar ucuza formsuz göstermeye çalışıyorlar falan bu sezon hiç oynatmıyorlar

• Lazar Markoviç !

Acilen bonservisi alınmalı ne pahasına olursa olsun..

0|0
    0|0
    • 20 milyon paunda almis liverpool nie satsin altina cok para

• Takımı şahlandıran adam Markoviç yalnız maçları izlersen gorursun 30 versinler alsinlar madem. 50 den gider o adam..

• Juan Manuel Iturbe

Jonathan Tah

Şimdilik bunlar :D

0|0
    0|0
  • şu an yok aaa ben ama yaşlandık bemk

0|0
    0|0
  • Liverpool daki İBE yeni Sterling olabilir

0|0
    0|0
  • Munir el haddadi

0|0
    0|0
  • Henry saıvet. Diye eleman var fransada bekliyorum halen lıgı kasıp kavuracak diye ama malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...