İyi bir insan mısınız?

Soru çok açık ıyı bır ınsanmısınız Gnelde. Sımdı herkes ıyım demesın herkes ıyıse kötüler Nerde?

Samimi Olun yazın

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• İyiyi tanımlaman gerekiyor önceç İyilik ve kötülük insana göre değişir. Sana veya toplumun koyduğu ortak doğrulara göre haeket eden birine sen iyi dyebilirken başkası kötü diyebilir ve kötü diyen kişinin doğrularına göre hareket eden kişin de ona göre iyi iken sana göre değildirç İyi ve kötüyü insanın değer yarılarına göre değişen bir kavramı yani, böyle kalıplara sokmanın doğru olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İyi biri olduğunda herkes yanındadır ama kötü biri olduğun vakit, yalnızca gerçek sevenlerin yanında olur ..

0|1
    1|0
  • Bana iyi davranana ben de iyi olurum , kötülük yapmak isterlerse daha beterini yaparım benden kötüsünü bulamazsın işte o zaman ...

0|0
    0|0
  • Kuzguna yavrusu anka görünürmüş, bide düşün kendisi ne görünür, bazi şeyleri disardan birilerinin soylemesi daha dogrudur herzaman..

0|0
    0|0
  • iyi kotu olmak tartışılır çünkü iyiyim diyemeyiz karşımızdaki kisi bizi nasil görüyorsa öyleyiz ona göre yani bu kavram değişebilir

0|0
    0|0
  • valla kimse bana kotu diyemez fazla iyi biriyim ama karsimdaki benim hoslnamicam seyler yapiyosa kotuden daha kotu olurum

0|0
    0|0
  • kimine göre iyi kimine göre kötü

0|0
    0|0
  • her iyinin içinde bir kötülük mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • ne münasebet

0|0
    0|0
  • insanlara hak ettiği sekilde davranan bir insanm iyi ya da kötü neyi hak ediyorsa

0|0
    0|0
  • Kötü biri olmam için iyi sebeplerim var :(

1|0
    2|0
    • Allah Allah neymış Acaba.

• Kimse doğuştan kötü değildir. Bir nokta vardır mesela o noktanda sonra garipleşiyor.Ben kötü diye bilinen insanların öncesine hatta daha öncesindeki kimliğini merak ederim. Mutlaka bir kırılma noktası var.

• Haklısın Galiba..

• iyi niyetliyim

0|0
    0|0
  • Herkese karşı iyi olamıyorum maalesef fakat nötr kalmayı tercih ediyorum.Benden zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • kimsenin kötülüğünü istemedim bu zamana kadar bana kötülük yapanları bile affettim iyiliklerini diledim hep, kimseyi kırmamaya üzmemeye çalışırım birini üzdüğümde de genelde kendimi çok kötü hissederim...

0|0
    0|0
  • çok iyi bir insanım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• iyilik hiçbir şey için yeterli değildir ;)

0|0
    0|0
  • Bana göre yaramaz adamın tekiyim kötü bir insanım ama konuştuğum herkes iyi birisin diyo.

0|0
    0|0
  • kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm kötüyüm.herkesi hasta ederim ederim.

0|0
    0|0
  • iyiymiyim kötümüyüm bende bilmiyorum valla bu arada iyi ne allanızı severseniz kimine göre iyi x kimine göre iyi y

0|0
    0|0
  • Bir insana iyi demekle iyi olmaz iyi olmayı haketmek gerek

link

neyse metal müziğe devam edelim :)

0|0
    0|0
  • Beni tanıyanlar yorumumun altına yorum yapabilirler. Ben kalkıp da şimdi iyi miyim kötü müyüm diye yazmayayım.

0|0
    0|0
  • kimine kötü kimine iyiyimdir.. bi' nevi Adamına göre...

0|0
    0|0
  • 10 numara kötü bir adamım ben tatmin oldun mu ? :))

0|0
    0|0
  • İyi niyetliyimdir sadece sevdiklerimin yanında

0|0
    0|0
  • İlk başta gıcık alırsın ama sonra seversin

0|0
    1|0
  • Evet, iyi bir insanım.

0|0
    0|0
  • iyi olduğum söylenir

0|0
    0|0
  • Bana kalsa kötü bir insan olduğumu söyleyemem. Bu soruya net bir cevap vermek zor.

0|0
    0|0
  • Melek gibi adamım maşallah tütütü

0|0
    0|0
  • fazlasıyla

0|0
    0|0
Yükleniyor...