Rus kızlarına yapılan hakaretler?!

Türk kızlarının rus kızlarına ettikleri hakaretlerden bunaldım artık benim nişanlım rus herşeyden çok seviyorum onu ama bakıyorum heryerde rus kızlarının para karşılığı seks yapan kadın olduklarını söylemeleri deli ediyor beni bu kadarda iğrenç olunmazki ayıp denen bişey var bunu neden yapıyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• genel konuşma bence... kendi adıma hiçte öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım onu biz diil de türk erkekleri düşünüyor.hedefin yanlış senin. almış yanına nataşayı ... diye başlayan bir sürü cümle duydum erkeklerden.

1|0
    0|1
    • 2. El muhabbetini yapanlar hep kizlar hayir anlamiyorum bir kadin hemcinsine nasil boyle seyler soykeyebilir:(

• ben söylemiyorum senin yaptığın genellemeyi üç beş kezbandan başka kimse demiyor artık

0|0
    0|0
  • kıskanıyorlar başka bişey değil boşver sen milleti seviyorsan kulak asma derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• uzanamadığı ciğere mındar diyorlar sırf biz türk erkelerinin yüzünden kendini beğenmişlikleri, kendilerini dünyanın merkezi sanmaları ukalalıkları vs vs gün geçtikçe aryuka çıktı. onlarda bunların hiç biri olmadığı için ne diye kötüleyecekler sence ? benimde romen sevgilim vardı bir zamanlar ne şımarıklık ne ukalalık hiç biri yoktu sadakatlarıda fena yani Allah tamamını erdirsin kardeşim

0|0
    2|0
  • ben evrensel olarak hakaret ediyorum :D

nefretim kızlara karşı erkeklere karşı

ama Rus kızlarının birçok artısı Türk kızlarına göre fazla bu inkar edilmez.kıskançlık

0|1
    0|0
  • Hacı şahsım adına ben böyle birşeye katılmıyorum. Ha denk gelirse bende yabancı uyruklu bir kız ile evlenmeyi/nişanlanmayı düşünüyorum. Pek çok konuda Türkiyemin kezbanlarından daha üstünler.

0|0
    3|0
  • Türk kızı kıskançlaşınca ağzından çıkanı kulağı duymuyor.

0|0
    0|0
  • kıskanıolar ondandır panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...