Aynı evde hem köpek hem bebek..

link nasıl karsılıyorsunuz bu durumu genelde yabancılarda göruluyor..bıde merak edıyorum o kedının köpegın tuyu kaçmaz mı o bebegım boğazına fılan nasıl içleri bu kadar rahat oluyor yabancıların genelı böyle acaba çocukların zekasına felan etkısı mı oluyor evde köpek beslemenın

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Köpeğini-kedisini evinde bakan birisi zaten evde besledigi evcil varlığın tüm aşılarını tüm kontrollerini yaptırmış olur.Ayrıca insanın evcil varlığın tüylerinden etkilenmemesi için hem insanın hemde evcil dostlarımızın içtiği bir hap var.Bunu kullandığın zaman hiç bir şekilde problem olmuyor.Bir de şu konuya çok dikkat edilmesi gerekiyor.Evcil dostlarımızı evde beslerken hamile kalındı ise hiç bir sıkıntı olmuyor.Çünkü bebek daha anne karnında iken evcil dostlarımızdan gelecek zararlara karşı bağışıklık kazanmış oluyor.Birde işin eğlence yönü var onlar iki kardeş gibi zaman geçirebiliyorlar evcil dostlarımız kendisinden sonra eve gelen bebeklere karşı hiçbir kıskançlık beslemiyorlar.Nekadar hırçın ne kadar asabi olurlarsa olsunlar onlara karşı çok sabırlılar.Hiç bir şekilde onlara karşı sert bir müdahalede bulunmazlar.Evcil dostlarımızın kuyruğunu çekiştiren bebekte gördüm üzerinde uyuyan da bebek uyanana kadar yerinden kımıldamadı.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• aslında evin içinde hayvan beslenmesi sakıncalı. hayvanın ne tür olacağı önemli değil. ev dışında olması daha doğru olur.

bana bir de zalimlik gibi geliyor. siz köpeğeya da kuşaya da her ne ise sordunuz mu özgürlüğünü kısıtlarken. bırakın doğal yaşamında yaşasın.

0|1
    0|1
  • bu durum yurtdışında vs olsa eyvallah ama türkiyede artık yemekle, kasaptan alınan kemikle, dayakla büyütülen eğitim verildiği sanılan, yanındakini korkutmak için yakala, ısır gibi komutlarla hayvanı gaza getiren bir köpek çocukla oynamaz yer o çocuğu. yani türkiyede OLMAZ.

1|0
    0|1
  • dinin müslümansa evde köpek beslemek yanlış

2|0
    1|0
    • ne alaka ya

• Bununla beraber zararı olmayan köpekler itl�f edilmez; her canlıya merhamet edilir, yardım edilir ve ecir alınır. Bir kuyunun başında susuzluktan ölmek üzere olan bir köpeğe su veren günahk�rın il�hi afva mazhar olduğunu Res�lullah haber vermiştir. (Buhari, K. eş-Şürb, 9; el-Edeb, 27; Müslim, K. es-Sel�m, 153.)

• - vemenize gerek yoktu alaksı aşşğıda yazıyo

• aynı evde köpek ve bebek olmaz. köpek ne kadar temir olursa olsun tüy döker. bebekler için büyük risktir. dinen de sakıncalı. köpeğin yeri bahçe.

0|0
    1|0
  • Iyi bisey bence. Cocugun bagisikligini güclendirir.

1|0
    0|1
  • o hayvanada yazık millet neden alır o hayvanları doğal yaşamlarında anlam veremiyorum

0|0
    0|1
  • köpek varken niye çocuk yapıyorlar ki...

0|0
    0|1
  • benim için sakıncası yok köpekde beslerim kedide bebeğimi korumam yeterli

0|0
    0|1
  • Her türlü önlemini almışlardır tüyler için

0|0
    0|1
  • güzel bişey ama ne bilim bir hayvanım olsaydı insan getirmezdim heralde dünyaya

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• çok tatlılar :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...