Çözüm arayışları savaşın bitmesi nereye gidiyor bu ülke?

çözüm arayışları savaşın bitmesi nereye gidiyor bu ülke akan kan duracak deniyor ancak çekilen teröristler dahada kuvvetlenecekler apo denen zerzevat ev hapsi değil özgür kalacağını söylüyor bu hükümet bilmezmiki bu memlekette vatana ihanet diye bir suç var ve vatana ihanetle suçlanacaklarını bilmiyorlarmı örgüt denen terör odaklarının niyeti tutanalarda zaten satır aralarında belli birz bırakın sevgilnizle ne halt edeceğinizi ne giyineceğinizi saçınızı ne renge boyatacağınızı vatanınızla ilgilenin diyecem gene bu soruma en fazla 10 kişi cevap verecek. nereye gidiyo bu ülkeee

link

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• 10 kişi bile cevap vermemiş.Sonumuzu hiç iyi görmüyorum.Umarım bu millette bir Kurtuluş Savaşı dah yapabilcek güç kalmıştır:(

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aya gidiyoruz panpa.

kendi küçücük dünyamda bile mutlu değilken bu dunya hiç kıçımda değil,çözemedim de hiçkimseyi hiçbirşeyi.

0|1
    0|0
    • umarım gidişat hakkındaki düşüncelerim yalnıştır ve sende daha mutsuz olmassın

Erkekler Ne Diyor 5

• cevabı bok yolu olarak yanıtlanabilecek sorudur. bendeniz sorunun cevabının bu şekilde olduğuna inanmamdan beri bir ikilem içersinde olup, ben en iyisi başka şeylerle ilgileneyim diye düşünmüşümdür. türkiye'nin yakın tarihi hakkında, yaşanan darbeler, idam cezları vs daha da bilgi sahibi oldukça, karamsarlaşırım. zannetmiyorum ki dünya'nın başka bir ülkesinde 10 sene ara ile darbe olsun... bunun yanında bir seçim zamanı geldiğinde sırf ak partiyi durdurmak için yapılan, aslen ne liderine saygı duyduğum ne de mecliste yaptığı siyasetten memnun kaldığım partiye oy vermek... yok arkadaş, üniversitenin başlangıcındaki apolitik, siyasetle ilintisi olmayan halime dönsem keşke.

yani türkiye'mizi güzel yerlere gitmesi için sanırım atatürk gibi bütün vatan tarafından sevilcek bir lidere ihtiyaç var. gerçi az önce düşünceler kafamda hızlıca şekillendi, eğer atütürk'ün muazzam askerlik geçmişi ve komutanlığı olmasa, büyük önder belki de harcanır giderdi mecliste... dağınık bir şekilde gidiyor yazı farkındayım fakat bu soru hakkında düşünmek bulandırıyor zaten beynimi. evet, güzel yerlere gitmek için, sürücü değişmeli, umalım ki gelcek seçimlerde en azından son yıllarda çukurun dibine doğru olan inişimizi hızlandıran parti şöfor mahallinden ayrılsın.

özetle, şöyle diyorum: " bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamate!".

0|0
    0|0
  • Yıllar evvel söylemiştim apo meclise girecek diye o yönde bir gidişat var her ne kadar iktidar partili olmasamda bazen iyi yönde planları olduğunu bunları belli etmediklerini düşünüyorum ne olursa olsun bu vatanın evladı onlar.eğer böyle bişey olursa iktidar partisi iktidarı kaybeder yerlerine gelenler ya bunları yok ederya da daha beter olur.işin çözümü belli aslında derhal apoyu asacaksın gösteri yapanların sokağa dökülenlerin üstüne ateş açacaksın

0|0
    0|0
    • iç çatışma olsun Suriye gibi olalım diyosun yani çok saçma fikrin var silahla olmadı 30 sene bu dediğin hiç olmaz.

• Pkk yla durumumuzun suriyeyle alakası yok kıyas yaparken azcık düşünün

• kürt cogunlugununda bu vatan bölünsün diye istekleri olduğunu düşünmüyorum ki bu onların zararına olur zaten onları içindede tc milliyetcisi olanlar var muhakkak ancak içlerinde bölünme hırsı olanlarında sayısı az değil yinede

• "Bilmez mi ki demişsin vatana ihanet diye bir suç var.."

Gerçekten var mı böyle bir suç ? Vatan için didinenler, kelleyi sunanlar hapislerde, Çanakkale'de savaştan kaçanların torunları başımızda, mecliste (parti ayırmaksızın). Malum kişiyi çıkarıp meclise sokacaklar, Mandela gibi kahraman gösterecekler. Sen, ben ve niceleri de kafayı kuma sokup, "doğuyu versinler de kurtularım yeaa" deyip paçayı kurtarmaya çalışacağız.

Vatan, millet, Sakarya sat ruhunu gavura !

0|0
    0|0
  • bu vatanın ekmeğini yedikten sonra bu vatana ihanet edenler,gün gelir kurşunuda yer.

0|0
    0|0
  • akpliyim eğer vatan satılırsa erdoğanı ilk ben vurmazsam i*neyim.

0|0
    0|0
    • sizinde kafanızda soru işaretleri oluşmaya başladı akp li arkadaşlarımda aynı durumda

Yükleniyor...