Mustafa Denizli Burak'dan ne zaman vazgeçecek. Gene takımda kaldı. Düşünceleriniz?

Mustafa hoca, golcüsüyle bir görüşme yaparak, “Transfer konusu kapandı. Artık takıma yüzde 100'ünü vermeni istiyorum” diye konuştu. Muhtemelen Gaziantepspor'la yapacakları kupa maçında ilk 11'de olacak.

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa Denizli Burak'tan vazgeçmiyorsa biz Mustafa Denizliden vazgeçeriz, unutulmasınki Galatasaray taraftarının istemediği bir isim geçmişte er ya da geç gönderilmiştir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mustafa Denizli Hamza Hoca ya attigi kazigin cezasini Burakla cekecek... isin ozu bu bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Burak a yapilan resmi teklif yok , bunu yönetici Fatih İsbecer açıkladı , sadece west ham kiralık almak istemiş

1|0
    0|0
  • mustafa hoca ne yapsın yeni forvet almadan elindekini niye bıraksın adam

1|0
    0|0
  • Vazgeçmez

1|0
    0|0
  • kimi alacaksın mesela forvete? Buraktan iyi bir adam bulabilir misin şuan?

1|0
    0|0
    • Muhammed Demir olabilirdi.

• Büyük takım oyuncusu olmak kolay değil. Bu arada ben gs taraftarı değilim fenerbahçeliyim. Objektif olarak yorumluyorum.

• bende beşiktaşlıyım, bende objektif bakıyorum, muhammet demir gitmesi gereken takıma gitti, daha faydalı olur, bu ligte gs ye uygun forvet Rodellega ve Eren Derdiyok var ama onlarıda alamazsın, devre arası transfer yapmak çok zor

• Buraktan baska forveti yokki gsnin. napsin adam. para da yok gsnin yazik acidim valla. uefada ceza verir

1|0
    0|0
  • Elinde kimse yok. O da çok memnun değil ama alternatifi yok transfer yapılmadı yapılsaydı emin ol gönderirlerdi

1|0
    0|0
  • Gs bu sene fıss oldu (:

1|0
    0|0
  • El mahkum mecbur burak oynayacak umutun durumu ortada

1|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm sabri reis gibi 😀

1|0
    0|0
  • ya her erkeğe senin gibi sevgili lazım :)

0|0
    0|0
  • Burak gidecek bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...