Erkek arkadaşımın mezuniyetinde ne giymeliyim

merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım üniversite 1.sınıfım erkek arkadaşım mezun oluyo yakın zamandada mezuniyet var edirneden olanlar bilirler lalezar diye bir mekanda yapılacak nehir boyunda güzel şık düğülerin yapıldığı bir lokanta ve ben ne giymeliyim bilmiyorum sınıfın çoğu kız ve ben kendimi göstermek istiyorum 1.68 boy 65 kilo esmer kızıl saçlıyım yaşmdan buyuk gosteriyorum netten alabileceğim ucuz gece elbisesiya da sade abiye istiyorum link atarsanız sevinirim :)

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• siyah yahut koyu bir kırmızı gecelerin rengidir.. uzunca, yırtmaçlı tek parça bir elbise almalısın.. tırtmacı arkada da olabilir sağ yahut sol bacak üzerinde de.. çok abartı bir yırtmaç seçmemeni öneririm kararında olması en güzelidir.. ancak ayakkabılar da çok önemli.. açık ayakkabı şarttır bana göre zaten mezuniyet hava sıcakken yapılır.. aklımda oluşan ilk elbise modeli kolsuz sırt dekolteli omuzlar üzerinden geçip ensede bağlanılan bir yapıda siyah uzun sol bacakta dizin biraz üstüne kadar yırtmaçlı bir elbise oldu benim.. buna uyumlu bir el çantası ve ince bantlara sahip bir ayakkabı ile gecenin kraliçesi sen olabilirsin.. dilerim seçimin nasıl olursa olsun çok güzel bir gece yaşarsınız mutluluklar =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• açık renk elbise sana uyar gibi ayrıca yaza doğru olacak heralde beyazya da krem rengi elbiseleri tercih et

0|0
    0|0
    • olabilir stres yaptım yaa bu ayın sonu nisanın başı gibi

• 0|0
    0|0
  • yaş aralığın 30-35 görünüyo burda, sahtekarlığın yüzünden sana yardım etmicem

0|0
    0|0
  • geyikli tayt giy

0|0
    0|0
  • ben hava harp okuludan mezun olurken sevgilim güzel bir elbise saçlar fönkü ve topuklu ayakkabı gece çantasıyla çok güzel olmuştu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hem esmersin hem kızıl saçlısın bizimle değilsin o saçların rengi değişmesi lazım sevgilinin de hoşuna gidebilir mezuniyette bir an seni farklı görünce :D link bu elbiseye bayılırım güzel bir saç ayakkabıyla harika olur

0|0
    0|0
  • dantal elbise tarzı düşünürsen bunlar var link

0|0
    0|0
  • pijama giy bence en değişik sen ol şık olma

0|0
    0|0
  • bencede saçlarını değiştir onların yerine küllü sarı yap kıyafet olarak mini ve beyaz bir elbise seç ordaki en güzel kız sen olmalısın bol şans

0|0
    0|0
  • Facebookuna sevgilinle öpüşürken resmini koyman ve bu resmi herkese açık yapman da çok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...