Bugün pi günü falan değil Ks engelsizler günü:)

Ne oldu bilmiyorum kafama saksı mı düştü? 64 kişilik engelli listemi tertemiz yaptım.Tabi bu tekrar engellemiycem anlamına gelmez:)) Burası vakit geçirdiğimiz bir yer sadece peki ya gerçek hayatta size yaşattıklarını affettikleriniz var mı?Varsa ne güzel yoksa niye yok? Yazın işte bişeyler sorudan sıkıldım:(

Not:Gizli sen göynümdeki tek engellediğimsin.

0|0
12|30

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir senedir bu sitedeyim dahalık hiç kimseyi engellemedim :).Bu takipçileri biraz peşimden ayrılmaları için onları özgür bıraktım ama hesabımda 0 engelli, 0 arkadaşım var.Bana hakaret edenlerden al alay edenlere karşı ne kadar onların gözünde korkak görünsemde ben doğru olanı yaptığıma inanıyorum :).Bu site bana ne öğretti diye sorarsanız tek cevabım ''sabır'' derdim.Gerçek hayatımda ve her yerde en zayıf noktam insanları aff etmemdir zahten.Onun haricinde beni engelleyenlerde oldu onlarada buradan saygılar :)

2|2
    0|0
    • sabır en büyük erdemdir bence.Keşke bende başarabilsem:(

• Teşekkür ederim.Sizede güzel geceler dilerim :)

• rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 30

• affetmek güzel bir duygu tabi ancak yinede bana büyük zarar veren birisini affetmem.onun disinda herkesi affedebilirim.

1|0
    0|0
  • Ks'de engellediğim 17 kişi vardı, bu başlığı görünce 13'e düştü, öyle de kalır diye düşünüyorum, içlerinden biri ''beni engelle'' demişti, diğerlerinin de seviyeleri yerlerde gezdiği için öyle kalacağını düşünüyorum.

Gerçek hayatta kinci bir insan değilimdir. Şöyle söyleyeyim, fil ve deve kendine yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmazmış ya, ben de öyleyim. :)

1|0
    0|0
  • tek yıldızını verdim! bugün pi günü alooooo! :D

2|0
    0|1
  • Şu en güzel cevaptaki çocuğu bile engellememişken beni neden engellemiştin merak ediyorum. Tabi sadece sen değil, ynlışlıklamı oluyor bilmiyorum, bir soruya cevap vereceğim bir bakıyorum bu kişi sizi engellemiş diyor. Hiç polemiğe girmem kimseyle öyle mesaj felan attığımda yoktur. Benle kaynaşmak isteyenle kaynaşırım ama çok engelleniyorum enteresan.

1|1
    0|0
    • seni neden engellemiştim hatırlamıyorum.

• Normalde kimseyi kızdırmamda bu gün moralim çok bozuk üstüme çöktü bir moralsizlik en iyisi gidiyim ben. Hıhım gidiyim yalnız kalıyım...

• tamam toparlayınca gelirsin yine:)

• Affedebilirim ama yakınıma sokmam. Affetmediğimi de affedilecek gibi olmadığından affetmemişimdir.

1|1
    0|0
  • Hata yaptın kafana sıkmak gibi bişey:/

1|0
    0|0
  • 64 kişi buradami engelliydi ?

1|0
    0|0
  • büyük konuşmak gibi olmasın ama en sevdiğim bana yanlış yapsa sanki hayatımda onu hiç tanımamış gibi davranırım yaptığımda var bundan sonrada yaparım

1|0
    0|0
  • Demek ki yine kendimi sana engelletmem lazım =)))

2|0
    0|0
  • Seni affediyorum..:P

*Maksat gıcıklık olsun..

1|2
    0|0
  • Engel candır.Aksini iddia edende ağır ılıktır.

2|1
    0|0
  • dünyada hiç çocuk kalmadığı gün intihar edeceğim.

1|0
    0|0
  • yaş 30-35 aralığı ama ergenlik yaş dinlemiyor tabi...

konuşmak istemediğini söylersin

silersin listenden geçerisn

engellemek de nedir ergen gibi?

1|0
    0|0
  • neo günaydın. beni engeller misin? engelli listende tek olayım canım çekti sdfkjsdfsdf

3|0
    1|0
  • ben burdan bir kişiyi engelledim çok şimarık bir kızdı normalde kimseyi engellemem rahatsız olursam söylerim ne yazarlar ne rahatsız edici bir yorum yaparlar 64 kişi çokmuş

1|0
    0|0
  • Gizliyi engelli listesine ekleyemiyor muyuz?

1|0
    0|1
  • Karnım gurluyor şu an için bunları yazdıktan sonra büyük ihtimalle tuvalete gideceğim soruya göre bir cevap oldu sanırım:) Tek yıldınızını da verdim;)

1|0
    1|0
    • herkes kelimeleriyle kendini ifade ediyor artıladım:)

• Bende sana saygı duyarım tabi ki ama bu kadar saçma bir soru beklemiyordum açıkçası istemeden üzdüysem seni affola...

• sorun yok.

• Ben torpilliyim arkadaş listesine girdim atarlı süper mod tanıdığım var ayık olun :P

2|0
    0|0
  • sen zaten yenilikçisin neoist yenilikçiizmi yeniden yaz manifestona bu sorudan başlayabilirsin ekol ol sosyalizmin karşısına neoist sistemi çıkarıp uygulayan ülke olalım ))

bu kadar gaz yeter mi

0|0
    0|0
  • engellilerde toplumun bir parçası tabi sayın hanımefendi çok isabetli bir karara imza sallamışsınız sizi tebrik ediyorum. bu engelli vatandaşlarda olmasa engelli listesi diye bir sekme icat edilmezdi yani. engelleri aşalım diyorum ve sizi barışa davet ediyorum...

0|0
    0|0
  • Bu sitenin üye sayısı kaç yahu 64 kişiyi engellemişsin

1|0
    0|0
  • Affedilmek ve af etmek guzeldir.

1|0
    0|0
    • barış çubuğu yaktım ama yarın söndürücem ahaha eksilenme durumuma bakıcam:)

• Bir tek kendimi affedemedim verdiğim değerlerden dolayı

1|0
    0|0
  • seni sevdiğim için 5 yıldız vereceğim ayrıca bende affetmek olmaz. affetmek pişmanlıktır..

1|0
    1|0
  • oo iyiymiş :D

0|0
    0|0
  • Kızarsık bışey olur.. kusersın özür diler barışırkın belkı hala kus kalırsın ama affetse bıle bır kere kırılınca kalp orada yer edıyor hafıf te olsa ızı kalıyor bende en ıyısı kımsenın kalbını kıracak bırşey yapmamak benımkını kırarlarsa affederım ama herşey eskısı gıbı olmaz en azından yüzde 99 olur max :D

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun diyim ne diyim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Keşke herkes senin gibi olsa , iyi düşünce .

0|0
    0|0
  • 3,14.2013.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Benim de hiç engel koyduğum kimse yok da, hiç muhatap olmadığım halde engel koyanlar var. Artı vericem, engellisin diyo. Sindirebilmiş değilim.

Gerçek hayatta bazen kafamızdaki kadar anlayışlı olamayabiliyoruz.

2|2
    0|0
  • Hayatım boyunca sadece bir insandan nefret ettim varlığına lanet ettim onuda asla affetmem. Hataların ve yanlısların boyutlarına göre her insanın 2. bir şansı hakettiğini düşünürüm. Ama bu herseyi affedebileceğim anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • Beni silmiş biriside sevmediği bir kızla konuşuyorum diye.İnsanların ne olduğu önemli değil kimsenin kafasını açıp zihniyetini değiştirecek halim yok olduğu gibi kabul ediyorum.Ben ona kırıldım biraz.İster dinsiz ister kominist hristiyan ne farkederki.İnsanlığı önemli.Ne müslümanlar var gâvur gibi.Onada bir gönderme olsun bu yazımda...

1|0
    0|0
    • benimle arkdaş olanları da engelleyenler var gülüp geç ben öyle yapıyorum:)

• o değilde neom benim engellemiyeceğim hiç bir zaman hemde ender insanlardansın iyiki varsın sefiorm kıs seni:D

1|0
    1|0
  • Allah affetsin ama bazıları hakkaten hakediyo

1|0
    0|0
  • affettiğim insanlar değilde ben ölüyorum affet dese bile affetmeyeceğim insanlar var

1|0
    0|0
  • malesef ki var affetmez olaydım.

1|0
    0|0
  • Kin besleyen bir insan değilim o yüzden affedeciyimdir fakat bir daha o kişiler ile mesafemi alırım..Çünkü bana zararları dokunuyor.

1|0
    0|0
  • Gitarman gibi çekirge tipler oldukça engellememek delilik :D SENİ SEVİYORUM NEOİST2

o utanmaz. en iyi cevapta rezil ettiğin yeter :D at aşağıya engelliler çöpüne

1|0
    1|0
    • canım ya daha başlamadım o listeye:) tertemiz kalsın istiyorum:) sağol sevgi karşılıklıdır <3

• evet zaman geçince affediorum bende zaten hiç kin tutamam

1|0
    0|0
  • Büyük cesaret tebrik ediyorum :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...