Spora başlamak için kendimi nasil motive edebilirim?

Hayırlı Sabahlar Arkadaşlar 😊
Spora başliyorum hemen bırakıyorum motivasyonum olmuyor ne yapabilirim? Spor için pilates topu ve Dumbbell aldım hala motivasyonum yok :(

Güncellemeler:
Yarın başlicam 30 günlük squat programına :)

0|0
10|38

En İyi Kız Görüşü

• aynaya bak ve "Ben bu vücudu hakediyor muyum?" diye sor kendine başlamadan önce boydan fotoğrafını çek daha sonra 1 ay sonra fotoğrafını çek aradaki farkı gör motive ol :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Vallahi ben evde ve spor salonunda spor yapmaktan hiç bir şey anlamıyorum. Dışarıda koşu parkurunda spor yapmak kadar zevklisi yok. Garip gelecek ama ben kendi imkanlarımla spor salonuna gitmeden 3.5-4 ay gibi bir sürede 25 kiloya yakın bir kilo verdim.
    Hava soğuk-sıcak hiç fark etmez... Kulaklığımı takıyorum. İçimede sıkıca içliğimi giyiyorum.
    Takkkkkkk Salt-N-Pepa - Shoop açıyorum wınnn :D

2|0
    0|0
  • çünkü eski yaşantına göre spor bünyene zor geliyor :) hedeflediğin vücut ölçülerini taşıyan birisinin fotoğrafına sık sık bakıp motive olabilirsin ve unutmadan '' Faydası olan herşey, ilk zamanlarda zor gelecektir.''

1|0
    0|0
  • "Yapabilirim" ile başlar herşey

1|0
    0|0
  • Şişkoyum, hayvan gibiyim, kimse beni istemiyor, kızların hepsi taş gibiyken ben arada mal gibi kaldım, onlardan neyim eksik bende yapabilirim en güzel benim kraliçe benim hadi koçum hadi aslanım

1|0
    0|0
  • Ele geçen şeyin tadı, tuzu, değeri, oraya varmak için çekilen yol zahmeti kadardır. Çölün tozunu yutmayan, dilini dudağını çöl güneşinde çatlatmayan zemzemin lezzetini bilemez. Ömür boyu hayalini kurmayan Kabenin kadrini tartamaz. O halde önce yan ki su seni kandırsın, Acık ki ekmek damağında bir lezzet bıraksın. Özle ki bulduğunda gerçekten bulmuş olasın. :( :(

1|0
    0|0
  • Yürübe tombis yaparsın sjssj
    Neyse beni bazen müzik bazen düsüncelerim tetikler bazende aynanın karsına geçip biraz keserim kendimi 👀 sjsjjs hiç olmadı motive edici videolar var nerde izle zaten havaya sokuyor 😄 ama ne olursa olsun zorunlu olduğun için yapma zevk al her anından öyle nutlu olabiliyor insan. Bak bende bir süredir ara verdim 2 gün önce geri basladım simdi heryerim acıyo sakat gibi geziyorum😢 hamlamıs her yerim 😒 ama bak sevmeden hiç bişey yapmam zorlada olsa sevdşrim zevk alıcam her anından 😄 bu tüm yasıntımda böyle aslında. Bisey yapmam gerekiyor ve sevmiyorsam zorla sevdittirir zevk alarak yaparım 😊

0|0
    0|0
  • Isınarak

0|0
    0|0
  • Youtube da motivasyon videoları var onları izleye bilirsin işe yarıyo

1|0
    0|0
  • sıkıcı olmayan sporlara yönel. aerobiğe yazıl eğlenceli olur. kickbox yap stres atar kas yapar kendini savunmayı öğrenir ve kilo verirsin. bisiklet al bisiklet sür. miyagi usta oto yıkamaya gir işe başla cilala parlat cilala parlat :D spor yaparken zayıflama eşofmanı al ya da boşa para verme bimden mavi çöp poşeti al ve beline bacağına nereni zayıflatacaksan oraya sar ama çıplak tenine sar. o seni fena halde terletecek. haftada bir tartıl. hergün kilo vermezsin tartıldıkça motivasyonun düşer. eğer murat 131 aracınız varsa sütkolik müslüm babadaki yöntemide deneyebilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya başlayarak

0|0
    0|0
  • Squat yapmis kizlarn fotosuna bak sonra hemen baslarsn spora benimde boyle olsun diye. d

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kendine 1 beden küçük çok pahalı pantalon al :D

0|0
    0|0
  • Dumbeller kaç kg. Ve hedefin ne

0|0
    0|0
  • al bir tane mp2 motivasyonu arttıran şarkıları yükle, zaten onun verdiği enerji ve tempo ile ne ara geldin, ne ara yaptın, ne ara gidiyorsun anlamazsın.

0|0
    0|0
  • Muzik dinle resmlere bak kadınların

0|0
    0|0
  • Spora basloooo

0|1
    0|0
  • YouTube kanallarında spor için muhteşem motivasyonlar var izlemelisin 😄

0|0
    0|0
  • aynaya bak en iyisi olmadna bırakmak yok de bas git spora

0|0
    0|0
  • Video izle

0|0
    0|0
  • spora başla
    çok iyi motive ederim

0|0
    0|0
  • Arkadaşların ile yap

0|0
    0|0
  • sen yaparsın gızım hadi spora haydi

0|0
    0|0
  • Boşver uğraşma

0|0
    0|0
  • Başlamak için mükemmel olmana gerek yok
    Ama mükemmel olmak için başlamak gerek

0|0
    0|0
  • Yapaanlara bak

0|0
    0|0
  • hayırlı sabahlar sanada motıveye gelınce sakın bır veya orman havası içinde koş! al sana spor !

0|0
    0|0
  • derin derin nefes al :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • 30 günlük squat programına başlayacaksan senin durum vahim :)

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazılcaksın tek çare

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• Video ile yap

0|0
    0|0
  • Hayatını düzene sok motive olursun

0|0
    0|0
  • Aç müziği yap çok güzel oluyor ✌👍

1|0
    0|0
  • Muzik dinle

0|0
    0|0
  • Rocky film müzikleri dinle duvarları delersin

0|0
    0|0
  • Cinsel performansı da artacak ve partnerını daha cok cezbedeceksın ;)

0|0
    0|0
  • Aynada popoma bakinca motive oluyorum kooos spora 😅

0|0
    0|0
  • Vücudunun güzel olduğunda ne kadar mutlu olacağını dusun

0|0
    0|0
  • salona yazil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...