Sevgilinizin annesi sizden nefret etse?

sevgilimle evlenmeyi düşünüyoruz vede birbirimide deli gibi aşıgız. Ama annesi Benden nefret ediyo ogluna başka kızları yamamaya calışıyo bana küfürleri sayıyo arkamdan herkese lafımı yapıyo. siz olsanız ne yapardınız? susarmıydınız saygınızı koruyup yoksa cevabınızı verırmıydınız?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• valla evlenip oğlu benim koynuma girdikten sonra otursun cadolozluğuna yansın :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• o anayı bana yollayınnnn

0|0
    0|0
  • saygımı korumaya çalışırım ama ben fazla sabredemem ben daha çok söverim kızada derim benle geliyosan gel gelmiyosan ananla otur burda bitsin derim bende böyleyim napalım

0|0
    0|0
  • Bi ara kızın ısrarı yüzünden gecenin 4ünde uyudum sabahın 6sında annesi aradı ne sövmüştüm :D sonrasını tahmin edin.

0|0
    0|0
  • şu zihniyete bir dur diyemedik şu ülkede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgiline söylede annesine bişeyler söylesin yani bu ne böyle de annen diye bşy demiyorum ama yaptığı çok ayıp falan de

0|0
    0|0
    • bencede ya diyim artık araları bozulmasın diye bişi demiyodum ama boku çıktı

• Demelisin bence sen bşy söyleme annesine sevgiline söylettir.Sen gidip bsy dersen bu sfer sevgiline derki ne saygısız kız :)

• bana olmustu.. sustum bıkac ay saygıda kusur etmedim. en sonunda telefonda konusurken hakaret etti. gayet güzel bir ses tonuyla herkesi kendiniz gibi sanmayın ama olmaz ki canım dedim. :D:D sustu . :D:D

0|0
    0|0
    • oda güzel ama diyemiyorum işte güzel konuşsam bile götünden anlıyo ay bide yalancıki sorma gitsin

• Saygı şart ama bir yere kadar anneme bile yeri gelir tahammül edemezken daha dün tanıdığım bir kadın mümkünse olması gerektiği kadar sınasın beni.

0|0
    0|0
    • çok haklısı haddini bizmez çirkefin biri sevdiğim kişiyle aramın bozulmicagını bilsem bende sövcemde işte

• artık bilmiyorum işte sabrım sınırda ne yapıcagımı şaşırdım

• Allah sabır versin

• tövbe yarabbim o nasıl bir iştir. Allah yardımcın olsun valla. Eyvallah bir yere kadar susarsında sende insansın nereye kadar suscaksın

0|0
    0|0
  • sus sus nereye kadar ama saygısızlık yapsan da eline koz vermiş olursun zor valla işin

0|0
    0|0
  • Herhalde nötr kalırdım, ne güler yüzümü görürdü ne somurtuk, ne yararımı nede zarar.

0|0
    0|0
  • hiç uğraşamam mk beğenmeyen küçük oğluna almasın.

0|0
    0|0
  • çevirip çevirip kızartıcaksın bunları

0|0
    0|0
Yükleniyor...