Günün hangi saatleri spor yapılsa daha etkili olur?

Günün hangi saatleri spor yapılırsa daha etkili olur? Sabah kalktıktan sonra mı yoksa akşam yatmadan önce mi?

0|0
1338

En İyi Erkek Görüşü

• Gune baslarken

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Bilimsel yönünü bilmiyorum ama kendi tecrübelerime göre cevaplıcak olursam şöyle;
    Eger kardiyo (kosu, yürüyüs vs.) üzerine bir çalışma yapıyorsam sabah saatlerinde çok sağlıklı ve zevkli olur, fakat kas gelişimi üzerine çalışıyorsam aksam saatlerini tercih ederim cünkü
    Sabah kahvaltısında kas gelişimi için yeterli enerji ve besin kaynağını alamıyorum, gıdalardan ziyade o kadar iştahımda olmuyor buda verimsiz spor yapmama sebep oluyor. Ayrıca alışkanlıktan mı bilmem ama sabahleyin o motivasyon düzeyinide kendimde bulamıyorum acıkcası bu sebeple ben aksam sporu diyorum. Sende önce kendini tanı ona göre bir çalışma düzeni oluşturursun umarım 😄

0|0
    0|0
  • Bence en guzel spor yapildiktan sirtnda felan vucudunda hafif bir tatli agri oluyo sonra dusunu aliyosun yatagina yatar yatmaz uyuyakaliyosun yaa en guzel sporda o spor en guzel uykuda o uykuu ona gore ister sabah yap oglene kadar yat ister gun icinde yap istersen aksam sana kalmis :)

0|0
    0|0
  • Sabah

1|0
    0|0
  • Sabah

1|0
    0|0
  • Akşam saatleri

0|0
    0|0
  • Sabah saatleri

0|0
    0|0
  • Sabah kalkınca yapmak tehlikeli bazı durumlarda. Öğleden sonra ya da akşama doğru en doğru seçim...

0|0
    0|0
  • Sabah kalkınca😉

1|0
    0|0
  • Sabah aç karinla kardio guzel oluyor

1|0
    0|0
  • Çok erken saatlerde yapma 9-10 civarı gibi felan yap çünkü sabah erken yapmak iyi değil

0|0
    0|0
  • Genelde sabah derler, ama ben en iyi gelişimimi akşam çalışarak aldım. Pek farkını hissetmezsin biraz yaşam tarzınla alakalı uyku, yemek düzenin nasıl ona göre ayarlarsın spor saatini.

0|0
    0|0
  • Sabah

0|0
    0|0
  • Sabah öğle akşam

0|0
    0|0
  • Sabaha Karşı 4ten Sonra Vücudun Testesteron Uretim Vakti

1|0
    0|0
  • bir yerde sabah 7 9 arası diyodu ☺

1|0
    0|0
  • Sabah

1|0
    0|0
  • Güzel bir beslenmenin ardından 1 saat sonra

1|0
    0|0
  • sabah kalkar kalkmaz en verimlisi vucut uyku modundan calışmaya ani geçer bu sayede uyuklama evresini atlarsın metabolizma hızın 2 katına cıkar ve çiğ yağ yakarsın

0|0
    0|0
  • Akşam yatmadan önce çünkü artık çevre kirliliği boy göstermekte dışarıda yaptığını farz ederek söylüyorum sabah egzoz gazları tam havaya çekiliyor ve soluduğun hava tamamen rezalet oluyor

Not : Prof resmin 10 numara ;)

0|0
    0|0
  • 17-18 bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 12

• Sabah kahvaltıdan önce derler.

0|0
    0|0
  • Bence sabah daha iyi.

0|0
    0|0
  • sabah saatlerii

0|0
    0|0
  • Sabah ac karna ya da hafif bir kahvaltidan sonra yapilan sporla daha hizli ve cabuk sonuc alinir. Çünkü vucudun o anlarda yakacak biseyi bulunmaz.. Diyetin uygunsa ve sadece sklasmak icin ise aksamlari daha uygundur😊😍

0|0
    0|0
  • Sabah

0|0
    0|0
  • sabah erken saatlerde

0|0
    0|0
  • 24 saati

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltıdan önce