Özellikle işi bilen cevaplasın

Kız ark. biriyle kadınlar hakkında konstuk. Kadınların vücut dilini okumasından, karşısndaki insanı analiz etme ve rol yapma yeteneklerinin, en üst seviye erkekten bile katlarca kez üstün olduğunu konstuk. Bana '' kızların gözlem yeteneğinin bir erkeği atomlarına ayıracak kdr kuvvetlidir '' dedi. Madem o kdr iyi aşırı güzel kadınların yanında b.k gbi adamlar var, ben kendimi kasmadan o adamın 5 para etmez olduğunu söyleyblrm. Çünkü çok yakından tanıyrm bir numarası yok yani. Yanındaki kız süper. Gördüklerim karşısında şok oluyorum.

Kadınlar karşısndaki insanı bu kdr iyi tartıyorsa sorun nerde ?

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• akdın egosunu tatmin etmeye çalışana acınası bir varlıktır...

analiz olayıda palavradır...:)

0|2
    0|0
    • 2. ye katılıyorum, ilkini tam anlamadım. Açsan ?

• Buna rağmen aldatmaya yanaşan kadının aklını seviyim o zaman winston :D

• deneyenlerin yüzüne öyle şeyler vurdumki öyle anda çıktımki karsılarına hala kendilerine gelememişlerdir eminim bundan :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Kendi adıma cevaplayayım. Şimdiye kadar cıktıgım cogu ınsan öküzdü. 'cogu ' dıyorum ama. yarı öküzler de vardı. Yada öküz gibi gorunen. Bılmıyor ayagına yatan ılgısız maymunlar. Arkadasın da dedgı gbı guclu erkeklerı severız. ama benım ıcın zekı de olmalı. aptal ınsanıya da kendını gelıstırmemıs ınsanı sevmem. ınsan , ınsanlarla karsılastıkca anlıyor. Yanı bugune kadar cıktgm ınsanlar bana tecrube kattı. ARTIK NEYI ARIYORUM NEYI ISTIYORUM bılıyorum. Bu yuzden cogu gelen, geldgı gıbı gıdıyor. Insan ılk basta saf oluyr. bır erkekle beraber olmak nedır bılmıyrsn henuz. o sana yaklasıyr ıyı davranıyr hmm tamam dıyorsn bu ıyı bırı. ama bırseyler eksık bılıyrsn. mutsuz oluyrsn . bır kac kısıyle cıktktan sonra neden mutsuzsun anca anlıyrsun sanırm.

0|0
    0|0
  • walla ben de çok güzelim. Ve erkek arkdşlarım hep o ayı dediğiniz tiplerden oldu. Birincisi, görsellik kadın için erkeklerde olduğu kdr önemli değil. İkincisi, görsellik olsa bile biz güçlü adam severiz. Çok akıllı, çok felsefik, çok aristokrat olması pekte birşey ifade etmez bize. Güçlüyse sevme olasılıgımız %90'dır. Bahsettiğim güç; para olabilir(para yemek değil burda kasıt ama maddi imkanlar erkeği özgüvenli yapar) , karakter olabilir, fiziksel güç olabilir.. Hepsi olabilir yani. Üçüncüsü her dediğimize evet diyen narin erkekler her zaman en iyi arkdşlarımız olurlar, onları sevemeyiz, ya da kimseyi bulamassak sonunda onlarla evleniriz, yedekte bekletiriz. O yüzden o ayı dedikleriniz görsellikten kaybetse de, tavırlarından dolayı baş tacı olabiliyor bazen. Biraz maço olmakta zarar yok ama hayvan da olmamak lazım tabii Herşey dozunda. Saygılar

0|0
    0|0
  • o kadar da gözlem yeteneklerimiz gelişmiş olsaydı ayakta uyuyan kadınlar olmazdı. bazen sadece masum aşkı ararsın ve onu da sana b.k gibi bir adam vermiştir

1|0
    0|0
    • dünyada aşkı verecek tek adam o b.k gibi adam değildir, milyonlarca erkek var düzgün bir adam da verebilir ? yisi varken neden b.k gibi ? aşk aynı aşk işte senin istediğin gibi verebilecek birileri bir yerde mutlaka varsa

• ya zaman yanlışya da mekan ozaman

• Sana tek tavsıyem; Insan davranıslarını ozellıkle kadın-erkek arasındakı ılıskıler ve bılıncaltıyla ılgılı br kac kıtap oku. olayın dogasını cozumlersn zaten. corap sökugu gbı hersey. nasıl hala anlamıyrsnz.

0|0
    0|0
    • Ben seninle özel ilgilenicem paylaşacağım tartışacağım şeyler var. Yorumların üzerinden konuşacağım çok şey var. Burdasın demi ?

• Tamam cok ıyı boyle dosdgru ınsanları sveerm.

• Eksik olma. Ben de kendimi seviyorum :)

• guzellk iyiylk vs bunlar görecldr ve tartısılır bana ii olan sana iidr dye bse yok genelde bu durumlardan herkes sikayetci hc guzel brinn ve yakısıklı brinin yanyna oldugunu gördn mu yok :)

0|0
    0|0
    • biz :) yani benle kız arkadaşım. istisnayız sana göre o zaman

• sen kendini avut :)))

• :)))))sadce guluyrm

• sadece seviyordur belki görünüşü umrunda bile değildir kendi hissettikleriyle seviyordur

0|0
    0|0
    • sadece görünüş değil ki ? çocuğu aramıza alıp top diye oynuyoruz paslaşıyoruz resmen o kadar mal :D okul çıkışı bir kız geldi el ele tutuştular kız bomba.. o an o kıza inanılmaz acıdım..yazık günah harcatıyo kendini salak :D

• bu sorunun soruluş amacı işte. neler olabilir babında

• işte sen göremediğine göre bende o kişiyi tanımadıgıma göre bilemiycem ama bence temzi kalplidir kız onun yanında kendini iyi hissediyordur olabilir yani

• sorun yok canım :) baktın çok zıt o bag tl, dolar ve euroya borçlu taakmaaaaaaaaaa kadınların en iyi analizi budur konu çirkin erkek güzel kızsa

0|0
    0|0
    • amann didikle didikle sonu yaok bunun.. her telden insanın var olduğunu da hesaba katmak lazım tabi.. neyse ne boşverelim en iyisi :D bu arada seni kim sinir hastası etti be ? :D

• valla hayat sartları etti. sinif hastası az kalır şizofren şizofren :D

• sorun yok aslında.Onu o beğenmediğin adama bağlayan mutlaka birşey vardır.

0|0
    0|1
  • bok adamlar seceriz adam etmek için

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Klasik olacak ama kadınlar erkeklere göre çok daha duygusal ve ona göre hareket eden varlıklar. O yüzden o 5 para etmez dediğin adam o kıza hiç beklemediği anda öyle bir şekilde davranmıştır ki kız abayı yakmıştır belkide sırf o yüzden. Bizim aklımızın ucundan geçmeyecek şeylere dikkat ediyorlar.

Yukarıda dediklerimden apayrı olarak para ve güç unsuru var bir de. Onları sende biliyorsundur.

1|0
    0|0
    • Para güç popülarite bunlara değer verdiklerini biliyoruz tabi. Hiç beklemediği bir anda öyle bişey yapsa kız etkilense bile onun izleri 1-2 güne silinir bence. Ne kadar sürecek ki

• Senin yaklaşımın da mantıksız gelmedi aslında semik. O da mümkün tabi

• Evet, aklınızdan ucundan gecmeyecek seylere dıkkat ederız cok dogru. nıhayet bunu anlayabılen bırı yazmıs . aklınızın ucundan gecmeyecek seylere dıkkat edıyrz ama bızım kadr ayrıntı dusunen zekı bır erkek bıle , br bayanın aklndan tam olrk neler gectgnı cozumleyemeyebılıyr ne kdr usta olsa da.

• onda varda bende neden yok sendromu :)

1|0
    0|0
  • kardeşim bayanları gözünde büyüt diye söylenen şeyler bunlar.bayanlar bunu hep yapar.çünkü daha değerli gözükürler bu sayede.işin özeti şudur ki bayanlarda bir çeşit filtreleme sistemi vardır.yani kendsine yaklaşan erkekleri filtreleyip kendisine en uygun olanı bulmaya çalışırlar.ama bu filtre çok da kusursuz çalışmaz.senin gördüğün çifler de o bozuk filtrenin sonucu

0|1
    1|0
  • sen bu cevabı o kıza verseydin iyi olurdu :)) atommuş...ayırmakmış...onlar anca ağızlarını ayırırlar ppeeeh :))

0|0
    0|0
  • yönetebileceği birisini bulurlar genelde. bu durumda da adam onun karşısında saten salak gibidir. herşey farkedilir farketmeyene salak derler.

0|0
    0|0
    • Hayır cok yanls dusunuyorsn. yonetebılcegmz bırı degıldır cıktıklarmz eger oyle olsaydı ayı olmazlardı

• ayı oynatmak daha kolay değilmiydi.

• bende buna şaşıyorum ya öküz gibi adamların yanında o kadar iyi kızlar oluyo ki. nerden buluyolar bunları arasan bulamazsın. adam resmen azarlıyo ya yanındakini acaba böylemi yaranılıyo kızlara.

• kendisi 5 para etmezdir belki sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...