Neden trip attı, geri döner mi sizce?

dünde yazdım ewet bugün eski erkek arkadsımın doğum gününü kutladm herşey çok güzeldi dansa kaldırdı dans ettik sürekli sarıldı başını omuzuma yasladı bir süre öyle kaldı sonra ewe braktı beni aradı snra konuştk snra tekrar aradı duymadm ikiciyi aradı açmadm diye trip attı snra akdaşına attgm bi mesajı yanlış anladı çok üzüldük ikimizde sizce neden trip attı geri dönermi aklım karma karışık ben onu çok sewiyrm we unutamıyrm yardm edin lütfen...

Güncellemeler:
ya bir de dun bana dediki yüzümü bir daha göremezsin Allah Allah niye göremiyormuşum dedim asıl sen beni yüzümü göremezsin dedim way dedi böylemi oldu görurm ben görecemde dedi.ya yaptıklarndan hiç bsey anlamıyrm ne yapıcm ben...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bu kadar saçma bir hikaye duymadım saygılar .

0|0
    0|0
    • neresi sacma

• Döner , rica ederim :)

• inşallah:))

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu filmlerde olmaz mıydı

0|0
    0|0
  • sende onun aklındasın;) hayırlısıyla barısırsınız

0|0
    0|0
    • ya bunu mutlu olm dıye mı soyluyrsun yoksa gercktn mı boyle

• aynen hayrlısı :)ne yapacgmı bılmıyrm ama kafayı yemezsem ıyı :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Okadar çabaladın mücadele ettın dogum gunu sprızı yaptın olmadı sen elinden geleni yaptın bırak uğrasma eşşek hoşaftan ne anlar :)) naparsan yap yaranamazsın kaçan kovanır kaçmayı denesen bol şans

0|0
    0|0
    • ya bakalım ne olcak baya güzeldı smdı ıyı gayat aramız ama bılmıyrm

• Sen bu anı beklıyodun herşey güzel gitmiş sen neden onun arkadaşına mesaj attın hem bunda bişi yok açıklamasını yapmışsın mücadele et bence döner çünkü bugunle beraber bir izlenim bıraktın dönerrr

0|0
    0|0
    • cok sagol canım inşallah..ya canım işte ya attm bı anda ben yanındaydm nıye attn dıye basladık tartsmaya

• geri dönmüşte sen treni kaçırmak üzeresin gibi:)

0|0
    0|0
    • nasıl yanı :)

• rica ederim.sen yine de hemen güvenme kanıtlasın kendini.

• oyle yapıcm canım tabı dnerse

Yükleniyor...