Zayıflamak ıcın hangı hareketler yapılmalı evde yapılabılecek harekerler nelerdır?

yarıdm edersenız sevınırım resmen on kılo fazlam var. ve dort ay sonra nısanlanıcam ıstedıgım kıyafete ıstedıgım sekılde gırmek ıstıyorum yardım edersenız sevınırım.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bence paylaşmıştım göz at istersen.

Ben 110 kilodan 32 kilo veren bir arkadasiniz, kardesiniz, ağabeyiniz olarak soyluyorum bu isin sirri kendini bilmek vücudunu hissetmektir. Tabiiki bazi kurallari var ben hissediyorum bu cikolata bana yararli diyinde demiyorum. Olay ozetle sudur arkadaslar ben bir diyetisyen tavsiyesi almadim nelerin bana yararli faydali olup olmadigini gruplayarak yaptim. Metabolizmamla ilgili arastirma yaptim. Bir kere 2-3 litre minimum su iciceksin arkadasim. Öğün atlamayacaksin metabolizman surekli calisicak. Her yemekten 2-3 saat sonra ara ogun sart (kuru kayisi ceviz tarzi seyler makbuldur.). Soylememe gerek var mı bilmem ama yinede yazacagim ekmek cikolata kola vs benzeri sekerli tatli seyler kesinlikle yok kan sekeri dengenizi bozmayacaksiniz. Vee asil geldik en onemlisine irade olucak kardesim irade kontrolu sart.

0|0
    0|0
    • oo cok ıyı vermıssın gercekten tesekkure derım ama spor konusunda bızım burda yuzme salonu var haftada ıkı gun gunde bır saat yeterlı mı sence yazılayım mı?

• Spor kısa zamanda etkili olmaz sıkılaşırsın kilon değişmese bile spor yaparak sığabilirsin şstediğin kıyafete. Hem spora yazıl hem beslenmene aşırı dikkat et

• teşekkür ederim onelerılerın ıcın cok sagol :)

En İyi Kız Görüşü

• 4 ayda 10 Kilo güzel verilir Karatay a bak

0|0
    0|0
    • ben bakıyorum ama bır turlu duzgun bır sey bulamadım bıldıgın varsa verır mısın?

• Karatay ile ilgili Facede gruplar var arat çıkması lazım ama Canan Karatay ın kitapları var alıp da uygulayabilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• Evinin yakınlarında bir park var ise 1 saat tempolu yürüyüş yap 2 günde 1 sonuçları kendi gözünle gör.

0|0
    0|0
    • yanında ekstra bır seyler yapmalımıyım pekı?

• teşekkür ederim çoook :)

• Rica ederim =)

Kızlar Ne Diyor 1

• Squat kılo vermezsın ama sıkılasırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...