Regl iken sinirli misiniz?

sevgili kızlar:) regl iken sınırlı mısınız? Sakin mısınız? Ben anlamıyorum arkadaşlarım regl iken çok sınırlı gergin olduklarını söylüyorlar ben de neden öyle bir gerginlik oluşmuyor? Hiç sınırlı olmam?ya siz?

• Evett
    60% (6)20% (1)47% (7)Oy Ver
  • Hayırr
    40% (4)80% (4)53% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ve ben polıkıstık over yumurtalık kıstı oldum adetım gecıkıyor bu aralar sınırlı oldum:( sınırınızı yatıstırmak ıcın neler yapıyorsunuz?paylasalım bırbırımıze yardımcı olalım :)

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben ağrıdan uyuşuyorum. Bi duygusal hassasiyet oluyo ama anlatıldığı gibi değil. Vücudun rahatlıyo, gerginliği geçiriyo.

Adaçayı tavsiye edebilirim. Regl söktürücü şeyler de var, ne bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kızları bu konuda konuşturup zevk almak isteyen ancak cinsellik kategorisinde yazabilecek puanı olmadığından kadın profiliyle giren abaza bir ergenle karşı karşıyayız şikayetmi etsek yoksa kızlaramı bıraksak, kızlar ister cevap verin tatmin olsun ister şikayet edin size bıraktım :)

1|2
    1|0
    • cınsellıge de yazabılırdım ama bu cınsel bı sorun degıl saglık sorunu ayrıca ben eskı bır uyeyım sımdı de senı sıkayet edıcem bana hakarete ttıgın ıcın

• çok doğru konuşmuş adam helal olsun katılıyorum

• ben hiç sinirli olmadım

1|0
    0|0
  • sınırlarım yok benim sınırsız itin tekiyim.

1|0
    0|0
  • Bunun cevabını tüm kızlar adına cem yılmaz son gösterisinde şahane bir şekilde verdi kesinlikle izlemelisin :)

0|0
    0|0
    • lınk atar mısın rıca etsem?

• Maalesef seviyem link paylaşmaya yetmiyor o yüzden googleye ''cem yılmaz fundamentals full izle'' yaz ve ilk çıkandan izleyebilirsin sorunsuz gösteriyor ve sana tavsiyem baştan sonra izle :)

• oooo cok tskler sagol

• benim kız arkadaşım reglken içine hitler ile stalin karması değişik bir ruh giriyo

0|0
    0|0
  • sinirli olmayan göstersene..:D

0|0
    0|0
  • eski kız arkım hep sinirliydi Allahım karşıma sinirsiz birini çıkar nolurrrrr :P

0|0
    0|0
  • ben hiç kızgınlaşmam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Soruya sinirlendim mesela şuan. Sana ne, demek istiyorum, şıklarda yok

0|0
    1|0
  • erkekler de cevap vermiş :D:D:D

0|0
    0|0
  • Ben herzaman cabuk sinirleniyorum fark etmiyor

0|0
    0|0
  • çok fazla gergin oluyorum .. ama çevremdekiler alıştı kız arkadaşlarımın aylık eğlence konusu bu hafta arzu kimleri haşlayacak gibi =))

0|0
    0|0
  • evet aşırı hemde

0|0
    0|0
  • ben bazen sinirli olurum. genelde durgun,sakin,duygusal olurum. bende de polikistik over var

0|0
    0|0
    • Eee polikistim icin tedavi oldun mu

• çok üzüldüm:/:/:/ insülin direncinede baktırdın mı

• bilmiyorum her gittiğimde doktor bakıyor birşeylere

• çabuk sinirleniyorum. sabırısızımm

0|0
    0|0
  • Evet çok aşırı sinirliyim .

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • tabi sinirli olmaman normal cünkü sen regl bile olmuyosun...cünkü bir kız bu soruyu sormaz..cünkü psikolojin bozuk...cünkü merak ediyosun soramıyosun..cünkü cesaretin yok..cünkü sen erkeksin..

0|0
    0|0
    • polıkıstık over hastalıgım var adet yaptırmıyo ıster ınan ıster ınanma

• o kdr çok sinirli oluyorum ki dün kesintisiz 1 saat sinirimden ağladım. nefret ediyrum bundan ama yapcak bişey yok. biri bişey dynce alınıyorum bozuluyorum falan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...