Sizce güreşte yener mi beni?

Vallabu kıza helal olsun diyorum doğruysa :) sizce yenermi beni?tabi belden aşağı taktikler dahil değil

benim bir kız arkadaş var kanada da lisede.bilirsiniz belki oralarda liseler arası güreş tarzında bir turnuva yapılıyor.bu arkadaş kızlar arasında şampiyon oluyormuş her sene.o da bu yüzden erkeklerle aynı turnuvaya girmeye kara vermiş ve erkrklerde de yarı finale kadar çıkmıpş :) değine göre.

mümkün mü bu sizce yav?kızlar gerçekten altedebildiğiiz biri var mı?yani serbest stilde sokakta falan kavga dövüşte bi kızın erkeği alt etmesi.mümkün mü?türkiyeye gelince benlede görüşmeyi istedi ona inanmadığım için :) yenilirsem intahar ederim herlhal :D

not ben 180 75 kg... catrine yani ecnebi arkadaşım 175 65 kilo :)

Vallabu kıza helal olsun diyorum doğruysa :) sizce yenermi beni?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Taktik biliyordur o yandın sen şimdiden kündede durmaya çalış ki belin tutulmasın:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yenerse bence kanadaya yerleş hacımm :)) Pehlivanların torunları olarak bu durumdan dolayı yenılgıden sonra kaaaaaaaaaaaaaç :D

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle seni altedicek

0|0
    0|0
  • kıloyla boyla ılgısı yok yener valla kız prof olmus

0|0
    0|0
    • kilo boyla alkası yok mU? emin misin?bu kilo boy olmasaydı bende... kolay diil beni yenmek.ha zorda kalıp :) belden aşağı taktiği ugularsa onu bileme

• Yenerse fena hacım :).

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yener seni kiloya bakmıyor bu iş

0|0
    0|0
  • Akçaağaç şurubu ve Justin Bieber'dan başka dünyaya katkısı olmayan bir ülkeden birini alt edebileceğini düşünüyorum. Şu an yeterli seviyede olmadığım için link veremiyorum ama Youtube'a Engin Terzi yazarsan motive olabilirsin.

0|0
    0|0
  • işi biliyosa seni karo gibi çevirir demedi deme ibrahim

0|0
    0|0
  • Kardeş aklın karışmasın burası Kanada değil :))))))

1|0
    0|0
  • Sporla uğraşmıyorsan Seni yenebilir..

Kemiklerinin çatlaması sesini de duyabiliriz...

Bilek Güreşi yapmadıkca sıkıntı yok ki.

0|0
    0|0
  • Onu bizim kırkpınar yağlı güreş şenliklerine alalım :D sende o gelene kadar biraz pratik yap ne olur ne olmaz :D

0|0
    0|0
  • bu tarz müsbakalarda hic bir sekil de bir bayana karsi bir erkek kapistirilmaz. üzgünüm ama ya kiz sallamis ya sen salliyorsun.

0|0
    0|0
  • Seni bilmem de ben yenerim... Ayıyla güreş tutmuşluğum vardır.

0|0
    0|0
  • Yener kardeş Noldu sonuç yapabildiniz mi maçı :)

0|0
    0|0
  • yendiği gibi sicicsor taktığle bir yerini kırar yalvarırsın bile bıraksın diye

0|0
    0|0
  • Yenebilir kız güreşte profesyonel

0|0
    0|0
  • özel sağlık sigortasız bu kızla aynı sularda yüzme

0|0
    0|0
Yükleniyor...