Vucudum neden yağlı?

Arkadaslar yaklasik 5 yıl once kilo aldim boyum 1.65 di kilom 90 dı 3 yil sonra boyum 1.70 oldu kilom 75 sonra 1 sene daha gecti kilom 85e cikti 6 ay oncesine kadar boyleydi ve 6 ay once kilom 70 e dustu boyumda ayni kaldı cok berbat gorunuyorum 1.70 boyda 70 kilo bir insan gibi gorunmuyorum tisortumu ciikarinca gobek ve goğus kismim yağlı olduğu gorunuyor napicam 6 ay oldu o goruntu gecmiyor cok az değisiklik oldu vucudum kotu gorunuyor 2 aydır gunde 150 mekok cekiyorum hicbir faydasi yok yağlıyım napabilirim lutfen yardim edin

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• adam gibi yemegini ye hayvan gibi spor yap 150mekok bir bamya yapmaz agir antreman lazim progressive overload benim bir lafim vardir ''chase performance physique will follow'' ve bebek gibi yat en az gunde 7bucuk saat senin drumun adi skinny fat vucut kilon normal ama yag oranin fazla ya adam gibi spor salona yazil ya da benim gibi bir delisen git disaridan tas topla bol bol doldur okul cantanin icine oyle push ups yap en azindan birseyler cikar

0|0
    0|0
    • Dostum vaktim yok fitnesse falan hem uni. Sinavina hemde normal calisiyorum simdi barfiks falan ceksem alsamda olmazmı?

• olm vaktim nasil yok 45dkda hafta 4 kez yeterli bu birsey degil yapmazsan katlanacan bu vucuda barfiks yapsan olur ama yuksek tekrar olmasin 3-6 arasi ideal git bitana dipbelt siparis et onla dips yap chin ups yap parkda tek bacak squat yap okul cantini tas doldur push ups yap isolationa falan gerek yok bunla gene biraz birseyler olur ama unutma herzaman iyi yemen lazim performance kasdir bunu unutma eger steroid freesen ona gore

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum spor salonuna yazıl ve göğüs ve karın hareketleri çalış böylelikle gider. ben 65 kilo idim yağsız kas kütlem vardı 75 kg oldum yağlandım ama önemli değil eritirim boyun 1.78

0|0
    0|0
  • Ip atla ya da koşu yap kilo verince gider

0|0
    0|0
  • genetik

0|0
    0|0
    • Ne alaka dostum ben onceden kilolu değilken bir sorun yoktu 15 yasimda aldim 20 yasindayim sonuc bu

Yükleniyor...