Kahvaltıda servis yapar mısınız?

Zeytini olsun salatalıgı olsun önünüze alır mısınız yoksa herkes beraber mi yer?

Evde yemek yerken bıcak kullanır mısınız?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Biz sofrada çatalı bıçak niyetine kullanan bir ecdadın torunlarıyız ne gerek var sofrada ayrı yeten bıçağa :) herkes beraber yer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bıcak kullanmam yalnız yaşıyorum kahvaltıyı işyerinde yapıyorum hergün börekçiye uğrar kır pidesi boyoz alır bir çay koyarım kimseye vermem hepsini kendim yerim ve seası başlayıp öğrencilerle birlikte eritirim yediğimi. inanın yerken görmek istemzsinzv :P

0|0
    0|0
  • Bizde yemek corbalar haric ortak salatalar garniturler cacik falan vs bicak ekmek kesmek icin kullanilir sadece bizde :)

0|0
    0|0
  • Servis tabağı tamam da, bıçak bana ters. Ters derken gereksiz olduğunu düşündüğümden değil, çatalla tutup bıçakla kesen insanlara imreniyorum ama çatal tutmak için bile olsa sol kolumu kullanmayı sevmiyorum! hatta neredeyse hayatımda mecbur olmadıkça sol kolumu kullanmıyorum. Bu sebepten bir dönem arkadaşlardan T-Rex lakabını almıştım!

0|0
    0|0
  • seviyorum kahvaltı servis tabağını ama sosyete diye dalga geciyolar yapmıyorum o yüzden

0|0
    0|0
  • ben kulllanırım kullanılması gereken bişeyse .vahşi geliyo elle yemek yemek

hani görgüsüz gibi falan.öyle değil biliyorum bana öyle geliyo. pizza falan elle yerim . ama her tuttuğumda silerim elimi.. hiç rahat edemem yoksa o elle bardak falan tutmak için

0|0
    0|0
  • Servis yaparım. Bıçak da kullanırım bıçaklık bir şey varsa.

0|0
    0|0
  • ne bıçağı direk elle yiycen

0|0
    0|0
  • bazı seylerı ortak yeriz bı tabaktan bazıları tek tek yerıne gore bıcak pek kullanmam ya evde fazla sosyetıklıge gerek yok menemen falanda varsada direk elle yerim valla bana bana

0|0
    0|0
  • yemeğine göre değişir. ama memlekete gidince evet bıçak kullanırım ama kıbrıs'ta çatal bile kullanmıyorum elle :D

0|0
    1|0
    • yine mi sen ya yine miii :D bak birde level atlamıs :D

• sen kimsin gizli. bir bulsam seni evlenecem :DD:

• bulamazsın beni :D ama xperlerine noldu :D

• misafir gelince mecbur açarız.diger günlerde dal gitsin.

0|0
    0|0
  • ne yapıcan kahvaltıyamı gelicen eve alalala

0|0
    0|0
  • içine salyamızı akıta akıta yiyoruz :( öğrenci evi işte...

0|0
    0|0
  • 5 sene olmuştur heralde en son ne zaman kahvaltı yaptım ben :(

0|0
    0|0
  • Evi bok götürüyor herkes bulduğunu yiyor bizim evde fakiriz oğlum biz

0|0
    0|0
    • aa utandın mı gizlenmissin :)))))

• utanıyor musun fakirlikten :D

• Evet sen neyden utanıyorsun sanki sen gizli değilsin

• 5 tabak zeytin 5 tabak peynir 5 tabak recel alıyoruz önümüze bıcak kullanmıyoruz ekmek bandırıyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet catal bıcak kullanıyorum serviste yapıyoruz kalabalık olunca ama tek başıma o sofraya oturunca catalı bıcağı kenara savuruyorum söylene söylene ekmeği bana bana yerim öyle daha lezzetli oluyor

0|0
    0|0
  • ne gerek var yaaa herkesle aynı tabaktan yenmeyince tadımı olur o yemeğin ...)

0|0
    1|0
  • Et , tavuk , omlet ve peynir yerken mecburen bıçak kulanıyorum tabağıma yiyebileciğim kadarını alırım ortadan durmadan alıp durmayı evmiyorum.

0|0
    0|0
  • servis yaparım

0|0
    0|0
  • Bi arkadasım vardı ağzından çıkarsa yerdim.

Konu nerden buraya geldi dersen onu cok özledim be!

Neyse evet servis yaparım .

0|0
    0|0
  • Yok ya ne bıçağı kullanıcam,yer sofarsı yapar yerim :D

0|1
    0|0
  • yok ortadan yerik çatal yanıda bıcak gorevı görur hem yemegın salatanın suyuna banmadan olmazz

0|0
    0|0
Yükleniyor...