Proteın tozları kımyasal mı zarar lı mı?

bcaa , creatın ve glutamın hakkında bılgısı olanlar da gorus bıldırebılır

Güncellemeler:
arkadaslar ben bcaa 4 11 . creatın monohıdrat. gluutamın ve whey proteın ızolate aldım. kullanım seklıne uygun olarak kullanıyorm. beslenmeme dıkkat edıyordum cok ıyı sekılde. ama sunu gercekten soylıyebılırım kı. amıno asıt takvıyesı dogru kullanıldıgında antreman sırasında ınanılmaz etkı edıyor. yuzde 10 yuzde 15 daha agır kaldırabılıyorsunuz.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Zararli
    Sakin
    İcme

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır whey proteinler peynir altı suyundan yapılıyor kana çabuk karışıyor zararlı değil bende kullanmaya başlayacağım whey optimum Gold iyi

0|0
    0|0
  • Bilgim yok. 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tek 2 saglam guvenli supplements creatine monohydrate ve gold standard gerisi bok kaliteli gerisi para yakmak ama diyet iyse gerek bile yok

0|0
    0|0
  • Zararsız kımyasal deıl kanks

0|0
    0|0
  • Creatin alabilirsin bir zararı yok aminoasit ya da protein kaliteli almalısın ki fazla kas kütlesi yapmayacaksan da gerek yok doğal beslen

0|0
    0|0
  • Protein tozu dediğin şey peynir altı suyundan yapılır whey olanlar kimyasal vardır ama zararlı değil ben amino asiti tercih ederim ama biraz pahalı

0|0
    0|0
    • Wheyde nasıl kimyasal oluyor ya

• Ama insanlar yararlanıyor kimyasal olsa kas için önerilmezdi

• @clsnn zararlı değil zaten kimyasal var sadece zaten ben amino asit öneririm

• Kullanma dogal tavsiyem ama illa alcam diyosan kaliteli protein tozu al

0|0
    0|0
  • zararlı

0|0
    0|0
  • Takviyeye para verme dogal beslen bro zaten aynı hesaba geliyor maddi yönden

0|0
    0|0
  • Protein tozları zararı çok fazla yok fakat tavsiye etmem sonuçta kimyasal bir urutim den geçiyor

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...