Adınıza açılmış hatlar

Arkadaşlar bugün adıma bir hat alınıp epeyce de borç yapıldığını gördüm.Turk**** hat kullanıcısıyım.Sizin başınıza böyle birşey geldi mi?

Güncellemeler:
Facebook adresim başka olmasına rağmen ks üyeleri beni eklemiş,her gün başka başka kişilerden talep geliyor.Bakıyorum beğeni sayfalarında ks var.Oysa ben beğenmedim.Tekrar soru soramıyorum da.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen noter kanalı ile kullanılan hattın senin tarafından alınmadığı ve kullanılmadığını, ortaya çıkan borçtan sorumlu olmadığını , bu hattı tesbit etme yolunu da izah eden bir " avukat " yazısı ile operatöre ihtarname göndermen gerek.

Bunu, o borç yüzünden takibe düşmeden yapman gerek. Takibe düşersen bunun kredi kartına kadar yansımaları olur.

0|0
    0|0
    • Bilgin dışındaki hat, bir dolandırıcılığa karışabilir. Hergün iyiniyetli vatandaşı arayarak polisiz diye şu hesaba para yatır deyip hattı da açık tutturarak sürükleyen ve hesaba para yatırtan dolandırıcıları tvlerde duyuyoruz. Hattı , işi bitince atıyorlar ki yerleri tesbit edilemiyor ama borç ve sahibi görünmen başını ağrıtacaktır, ihmal etme, sen yapmış gibi olursun . Ayrıca nereye kimlik verdin bunları da savcıya sırala, buna kendi hattını aldığın yer de dahil. Hepsi dürüst değil bayiilerin

Erkekler Ne Diyor 6

• Savcılığa başvur. Eğer tahmin ettiğim tipte dolandırıcılıksa biraz uzun sürer yok acemi işiyse kısa sürer. Sen en güzeli savcılığa git başvurunu yap. Kimlik fotokopini kullanmışlardır basitçe.

0|0
    0|0
  • hemen savcılıga git .yoksa başın yanar.

0|0
    0|0
  • mahkemeye versen %100 haklı çıkarsın kimlik fotokopisi ve imzan yoksa tabi

0|0
    0|0
    • Fotokopi olabilir,çünkü hattımı taşırken bayiiye vermiştim.P.ç hat açmış.

• Bunu biliyorum ama aylar sürüyormuş,yarın o bayiiye gidip ...

• aylar sürer ama erya da geç adalet tecelli eder sıkma canını :) tabi ki bayiyede gidip usulü kaidesinde hadlerini bildir :)

• gelmedi :)

0|0
    0|0
  • Hattın çıkarıldığı yer boşuna kimlik fotobokisi almıyordur bence hakkını ara.

0|0
    0|0
  • savcılıga basvurabılırsın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gelmedi . Aman gelmesin de.

Senin adına da üzüldüm bu adilik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...