Kardeşim futbola hangi mevkide başlamalı?

Merhaba arkadaşlar

Kardeşim var 14 yaşında Şu an kulubünde stoper oynuyor ama bundan memnun değil Kendisi Ofansif orta saha oynamak istiyor.

Özellikleri şöyle dir

Boyu : 174

Fizikli falan çalım yeteneği baya var fazla çalım haraketi bilmese de fiziğini kullanarak gayet iyi geçiyor top tekniği iyi baya bir süratlı makas haraketlerini falan cok iyi yapar top la oyunu cok iyidir topu ezmez falan işte şut yeteneği de vardır birde defans yeteneği de iyidir bire birde top geçirmez asla . Süratli olmasından da defansın arkasına kaçan adamları gayet iyi alır .

Sizde hangi mevkide oynamalı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşinin adı messi mi:)

İşin şakası bir yana öyle özellikler yazmışsın ki bir ara dedim messinin özelliklerini mi yazıyor birisi falan diye:)

Boyundan ve futbol bilgisinden dolayı hocası stoper oynatıyor olabilir. Eğer defastan topla beraber çıkıp bir kaç kişiye çalım atıp asist yaparsa hocası bunu görüp forvet arkası veya ön libero mevkilerinde oynatabilir.

0|2
    0|0
    • Kardeşim cidden kendi yaş guruplarına göre yazıyorum bunu şuana kadar gözlemlediklerimin hepsi bu Coğu kes defanstan çıkık gol attığını gördüm .Koşarken pas asla atamıyor ya yanlış atıyor pası ya adama kaptırır . O yüzden hocası orta saha da oynatmıyor sanırım ben konuştuğumda top tekniği zayıf demişti Ama o kadar hocanın arasından sadece o hoca öyle diyor

• Şey zaten aydınspor a gidicek orta saha olarak seneye ama işte liseyi izmirden istiyor eğer izmirden lise tutturursa karşıyaka nın seçmelerine gidicek . Hangi mevki oynuyorsun diye sorarlarsa sence kardeşime en uygun mevki neresidir . Hangi mevki demeli ?

• Stoper desin yapacak bir şey yok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• sol bek oynasın hem defans hem atak yapar :D Hem ülkemizde yerli sol bek bayağı da az :D ama büyüyünce FBde flan oynamasın :D geleceğini karartır.

0|1
    0|0
  • orta sahayı falan boşver Türkiye'de sol bek krizi var sol bek olsunya da sağ bek de olabilir defansın iki bek kanat taraflarında Türk oyuncu sayısı az.

0|1
    0|0
  • oyun kurucu en iyisi kardeşin gerçekten çok yetenekliyse oyun kurucu olsun

0|0
    0|0
  • Ön libero oynamalı bence

0|0
    0|0
  • Orta sahanın kanadında bulunan özellikler bunlar.

0|0
    0|0
  • Sol bek oynasın. Belkide en fazla ihtiyaç olan bölge.

0|0
    0|0
Yükleniyor...