Abdullah Avcı'nın nasıl bir milli takım kuracağını düşünüyorsunuz?

Abdullah Avcı'nın nasıl bir milli takım kuracağını düşünüyorsunuz? neler yapmalı veya yapmamalı?

0|0
3|25

En İyi Kız Görüşü

• Eeğer kontraataklarla gol arattırıcaksa ve takım ı defansa çekıcekse işi zordur ipi çekılır ama umarım pişman olmayız da ertuğrul sağlam da takımın basında olabilirdi diye dusunuyorum... Fatıh Terımın aldıgı para kımılerının yuzune gozune batmıstı hıddınk nerdeyse 4-5 katı kadar para aldı acaba Sayın avcı ya ne kadar teklıf edilmiş.

Ya herseyın dısında umarım yardımcısı okan buruk olur ne diyelim hayırlısı olsun da düştüğümüz su komık durumdan sıyrılalım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• takımı nasıl kuracağını bilmem ama önce bir gidip şenol güneş'ten el istemeli bence. milli takım teknik direktörlüğü nasıl yapılır bir yana, herkes ağzından köpükler saçarak hakaret eder ve ne yaparsan yap işini beğenmez iken nasıl ülser olmadan dayanılır, bir bilene danışmak lazım.

0|2
    0|0
  • Milli takım artık silkelenip kendine gelmeli ki bu adan umarım bunu başarır ,takımda disiplin şart şımarmış bazı oyuncular mevcut ki geçen maçtada bunu gördük , oyunculara bir çeki düzen verilmeli umarım kendileri birşeylerin farkındadır ve takımda bir hakimiyet kurabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Abdullah avcı dan ziyade mevcut tecrübeli dediğimiz futbolcuların arasından revizyona gidilsin,

galatasaraylıyım,

milli takımda;

emre,volkan,sabri,gökhan zan, selçuk şahin görmek istemiyorum. İspanyada Valencia da top koşturan mehmet topal neden hala yedek klübesindeydi anlayabilmiş değilim.

0|0
    0|0
    • oğuz neden teknik kadrodaysa o yüzden :D

• sabri gökhan zan da var, Galatasaraylıyım ama yine de objektif olarak söylüyorum manasında

• Emre'yi anlarım ama Volkan'ı anlayamam. Çünkü Volkan en iyisi. Şimdilik alternatifi yok, büyük maçların kilit adamlarından.

• Abdullah Avcı'nın kariyerine bakılırsa çok yetenekli ve çok disiplinli bir adam. Adım gibi eminim başarılı olacaktır. Başarılı olamasa bile milli takıma birçok oyuncu kazandırır ki buda en büyük başarılardan biridir. Türk futboluna kazandırdığı yetenekleri göz önünde bulundurursak güzel günler bizi bekliyor demektir.

Ama saf halkım hemen herşey olsun istiyor. Bu milli takımın revize edilmesi ve yeniden yapılanması için en az 1 veya 2 turnıva geçirmesi gerekiyor. Bu yüzden bu adama zaman tanınmalı. Takım şu anda enkaz gibi.

Kendisine başarılar diliyorum...

0|0
    0|0
  • Ersun hoca gibi büyük kulüplerin güdümünde kalıp ligde kendi iyi bir kulüpte altyapı hazırlayacağını düşünüyorum. Biraz daha olgunluk döneminde biri tercih edilebilirdi. Her haliyle gidenden daha iyidir. Başarılı olur umarım.

0|0
    0|0
  • federasyondaki bu yönetim kadrosu varken, mutsuz olmamasını diliyorum.

avcı'nın en belirgin özelliği, elindeki malzemeyi iyi ve yerinde kullanması... bunu küçük takımda yapmak kolay, zaten mecbursundur... lakin işini yapmasına izin verirler ve yardım ederlerse, milli takımın ihtiyacı da kendisini oynatacak ve anlayacak bir teknik direktör olduğu için, başarılı olabilir.

Sürece hakim olması gerek en başta.

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcının gelmesine sevindim en azından bi Türk hoca gelmesine sevindim ama bu adamı bitirirlerse hiç şaşırmam.Bi kaç oyuncuyu çıkartması lazım artık milli takımdan sonra ileriyi artık Burağın yanına bi adam bulması lazım çok sıkıntımız var forvet olarak şu Semih düşüşte olmasa iyi olurdu.Ben Abdullah Avcının bişeyler yapabileceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Gidenlerden iyi olacağı kesin .

0|0
    0|0
  • konusmaya fazla gerek yok gibi.turkten ancak turk ruhu tasıyan insann anlar. yabancılar odun gibi bakıo gibiydi.ay sonundada hesabına para yatıyordu,hmde misli msli yatıryoduk ruhsuzlaraaaaaaaa ama olan TURKIYEYE oluyodu.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın başına geçmesini çok istediğim bir teknik direktördü, Kısmet milli takımaymış, inanıyorum başarılı olacak.

0|0
    0|0
  • genç takımlarda başarılı olmus bi teknik direktör... umarım karakterli bi futbol oynatır... ibb nin başarısını takdir etmekle birlikte hani savunma yapılır kontratak futboluyla (holosko iskender alın ibrahim akın webo) gibi oyuncularla hızlı cıkarak atılmıs gollerden oluşuo. milli takımda umarım bu ayağa pas yaparak atılan gollere döner:)) sakın holosko orda degil bjkde demeyin gecen seneden dolayı dedim:)

0|0
    0|0
  • görevi sonuna kadar haketmiştir o ayrı mevzu fakat yeni bir günah keçisi seçildiğinden hiç şüphem yok..hiddink gitti tüm sorunlar halloldu..bu adam zaten taktik bilmiyormu,teknik bilmiyordu,tek sorumlu oydu aldık kellesini gitti..

keşke başarılı olabilse Abdullah hoca fakat geçmişten ders alıp sorunu farklı yerlerde de aramak lazım..bu destek kendisine verilirse neden başarılı olamasın?

0|0
    0|0
  • Milli takımdan şu ardayla emre yi çıkarmadan bir cacık olmayacak gibi.

0|1
    0|0
    • sabri ve volkanı'da unutmayalım.

• dediklerimiz gerçekten yakışmıyor milli takıma ne oyun ne karakter olarak.

• Bak emreyi izle alex fenerde 5. dakikada kırmızı kart yedi maçın sonuna kadar atılmak için elinden geleni yaptı yani aldıracağı kiloyu geçtimi hakeme bir saldırmadığı kalıyor.Arda zaten malum :) De volkan şaşırtıyor o ne biçim kalecilik.Bence bunlarda siyasi bir hava var.Milli takımı istemiyorlar gibi geldi bana.

• Defansif çizgisi çok derin, TG: 0-1 maçların olacağını düşünüyorum. Wembley'deki olası bir İngiliz maçından Fabio Capello, "Türkler otobüsü kaleye park etti." türevi bir açıklama yapacak.

0|0
    0|0
    • Abdullah hocanın gelmesine çok sevindim.Türk futbolunu bilen we büyük takımlara karşı nasıl oynayabilecğini çok iyi biliyorrr.Bakalım zaman ne gösterecek ama türkiyenin iyi yerlerde olacağına eminim..!

• Renkli bir takım kurmaz umarım...

1|1
    0|0
  • Abdullah Avcı Dünya Kupası elemelerine kötü bir başlangıç yaparsa basından bir takım kurmak zorunda kalır.

0|0
    0|0
  • Evet dediğim çıktı ve Abdullah Avcı getirildi. Ben onun canla başla çalışacağına inanıyorum. Yeter ki adama huzur versinler özellikle fenerli gazeteciler

0|1
    0|0
  • süper bir adam abi hayırlı olsun genç zımba gibi takım yapıcak

0|0
    0|0
  • Bence Kral gibi iş yapacak eski millileri tekrar görecez ruhuyla oynayan ve koşan bir takım yenilselerde FARK YAPMAZ

0|0
    0|0
  • istanbul belediyeye bak yeter...

onun kopyası olacaktır...

1|0
    0|0
  • kesinlikle isimleriyle değil performanslarıyla futbolcuları seçmeli...

0|0
    0|1
  • Biri gidiyor biri geliyor bıktık artık başarı istiyoruz.

0|0
    0|0
  • Yazık etti kendine, ibb ye çok yakışıyordu. Avcı soyadı gibi Avcıdır, iyidir iyi.

0|0
    0|1
  • bunu kendisi bilir de en gec dunya kupasi elemelerinden sonra milli takimi birakicagini düsünüyorum.

0|0
    0|2
  • Abdullah avcı iyi bir teknik hoca. Hollanda maçını bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • çok çabuk harcıyorlar hocaları

0|0
    0|0
  • Yakında onu da yollarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...