Kalçalarımla başım dertte...

benim oldum olası popom iridir. zayıflıktan belim kopacak gibi olduğu zamanlarda bile popom hep iriydi. 168 boyum 56 kiloyum aldığım kıyafetlerde belime 36 bol oluyo kalçalarıma 38 anca oluyo. sevgilim dar giyinmeme kızıyo bu yüzden. bir kaç defa popon büyük adam gibi giyin dedi galiba o da beğenmiyor. bu kalçaları nasıl yok edebilirim yoksa ne yapsam da böyle mi kalır akıl verin bana...

Güncellemeler:
aslında merak ettiğim oldum olası böyleyim halalarım da öyle. genetikse sporla da düzelemez mi bu uğraşsam?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Spor tabi ki... sağlıklı beslenme takviyesiyle ama..

Özellikle bisiklet ve uzun + tempolu yürüyüş

dansa ilgin varsa acaip zayıflatıyor - sosyal latin vs hareketli bir dans olmalı ama.

1|0
    0|0
    • bisiklet sürmeye pek vaktim olmuyor haftada bir kere 1-2 saat sürsem işe yarar mı?

• günlük hayatında ne kadar hareketli olduğunu bilmiyorum ama mesela masa başı çalışıyorsan, haftada 1 saat bile mutlaka etkiler ama bence yetmez. haftada 3 gün spor yapmak en ideali.

yine de yapabildiğin her fırsatta yap. bisiklet ya da yürüyüş...

• umarım işe yarar yapmaya çalışcam

Erkekler Ne Diyor 12

• düzelmez genetik büyük ihtimal, estetik ameliyatla olur sadece., çok istiyorsan bir plastik cerrahla görüş.

0|0
    0|0
  • Çok oturmaktan ve karbonhidrat besinlerden uzak dur. anne tarafından gelen bir genetik. çok uğraşmalısın eritebilmek için.

Ama sana bir tavsiye verecek olursam. kız dedin mi el atınca kemik değil biraz et gelecek cinsten olacak. Sen o sevgiline yol ver seni hak eden birini bul.

0|0
    0|0
  • ya öyle armut modeli çok kadın var ya bizim toplumda.bi kere havuzda bir kızın fiziği dikkatimi çekti bel incecik falan lan bir kalktı ne göreyim g.t selülitten bulgur pilavına dönmüş.ondan sonra daha da dikkat ettim böylesi sık görülüyor bizim toplumda

0|0
    0|0
    • evet işte selülit olacak diye çok korkuyorum hatta hafif çatlaklar olmaya başladı bile. ileride kesin selülit de olur eritmem lazım bir an önce

• ya bizim Türk karılarının geneli öyle ya..görmüyon mu saba tümerde falan bir g.t var dağları devirir.

• :D

• Komando dansı yap : |

0|0
    0|0
  • aç mezdekeyi hergün 10 dakka kırıt dil esvuayyini murraaa ya elil yelill lilil 1 ayda kalcan dümdüz olur

0|0
    0|0
  • yok etmek ne demek

duymamış olayımmm

kızarım bak aaaaaa

ya biz erkekler için çok hassas bir konu bu sevgilinin densizliğine kızıp böyle bir güzelliğe kıymaya çalışma sakın

0|0
    0|0
  • göbek yap. orantılarsın

0|0
    0|0
  • şimdi reklamlar. ..

1|0
    0|0
    • he reklam. küçük ve dik popolu olmak varken benim soba borusu gibi bacağım çanak anten gibi kıçım var

• daha ne istiyorsun be incecik bel çıkık bir popo

0|0
    0|0
  • sevgilin görsün sadece dışarda bol giyin

0|0
    0|0
  • bu bele takılan titreyen şeyi bir dene

0|0
    0|0
    • onlar para tuzağı ya

• Hee bir bilgim yok öylesine demiştim zaten.Anladıgım kadarıyla Kim Kardashian tarzı bir vücudun var

• benimde sevgilim senin gibi olsa keşke süper kalçaların var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok büyük değilmiş 1. 2si bir kadın kalçasız kadın değildir. sen hayata 1-0 önde başlamışsın ve onlardan kurtulmak mı istiyosun? :D sevgilin beğenmediğinden değil kalçayı çoğu erkek sever. o dışardakilerin bakmasından rahatsız sadece.

0|0
    0|0
    • Koca kiclisin dedi resmen. Begenen biri boyle der mi sence

• hıı o zaman o küçük seviyo. e onun istediğini yapmak istiyosan kalçaları indir. nette kalçaları zayıflatmak için bir sürü hareket var

• ne kadar rejım yapsanda yag degl kassa eritemezsn bende öyleyim ama kmse daha oramın buyuk oldugunu soylemedi cunku hc pantolon ustune bı badi gyıp sokaga ckmadm hep bol gömlekler tunıkler uzun şeyler gyıyorum yelek gbi uzun hırkaları ck sewıym bazen paçası bol olan pantolonlar wr ya onlardan gyıyorum ıspanyol paça sanırım. Duzgun gynrsen bşi olmaz

0|0
    0|0
  • sen armut tipi vücutsun ona göre incelme yöntemlerine bak nette araştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...