Adet döneminde gelen kanın kahverengi olmasının nedeni nedir?

bn 22 yaşındayım..düzenli olarak adet görüyorum..gün şaşmaz..ama bu gece gelen kanın normal değilde kahve rengi ve kahve telvesi gibi olduğunu gördüm ve korktum acıksası..daha bu sabah oldum çok zamanda geçmedi :( ne anlama geliyor bir bilen var mı :((

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne anlama geldigini kesin olarak sana kimse soyleyemez, ilk kez boyle cunku bir cok faktor olabilir. Bu ay cok spor yaptin mi veya yeme icmende degisiklikler oldumu? Pskologik birseyler yasadin mi? En ufak sey bile boyle bir etki yapabilir, bence bir kac gun bekle devam ederse doktora bir git konus derim, kaybin olmaz sonucta. Bu arada gecmis olsun :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim..farklı hiç bişi yapmadım bu ay :( anlamadım ki neden böyle oldu :((

• En basidinden stress bile olabilir. Sinav doneminden felan gectiysen. Unutma vucudun bir butun - herseyin birbiri ile baglantisi var. Hemen tedirgine baglayip uzme kendini :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kanal içinde adetten kalma pıhtı varsa klojenle çözülüp akmıştır. endişelenme

0|0
    0|0
  • sevgilimin biri; aynen öyle kahverenginde, 2 baş parmağım büyüklüğünde pıhtıyı peçeteye sarmış. önüne oturmuş, ben hamileymişim. çocuğumu düşürdüm diye ağlıyordu. aldım elime cort diye sıktım, biliyorum, pıhtı olduğunu kız baytarfox=)))) yapmaaa diye bağırdı ama göstermek için yapmak zorundaydım aha dedim, böyle çocuk mu olur. kan pıhtısından cenin olmaz dedim...

o kız şimdi yazılım mühendisi olmuş, ikide bir de tv'de çıkıyor. vay anasını diyorum şu anda...

sen güzel insandın fahriye abla=)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhaba ilk adet olmaya başladığımdan beri düzensiz adet görüyorum ve çok az oluyorum 11aylık evliyim ilk gebeliğim 25eylülde sonlandı 7haftalıkken düşük yaptm ve gebelikten sonra yaklaşık 3ay regli olamadım progestanın 3iğnesini bir şırıngaya çekip vurdular 4gün sonra regli oldum ve regli günümden saymaya başlayıp 14günden itibaren 10gün progestan ilaçları içtim 3ay boyunca ilaç bittikten 3gün sonra regli oluyorum bu ay ilacı içerken regli oldum ama regli gibi bir kanamam yok siyah lekeler oluyor kanama hiç gelmiyor 3gündür bu şekilde ne yapmam gerekir neden böyle oluyor hamile olabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Usutmekten olabilir , ayagini sicak tutmaya calis.Ben de yasamistim, hatta arastirirken kanser sonucuna kadar varmistim:) normal, olur oyle.

Bir de antibiyotik falan kullandiysan onunda bazen sokturucu etkisi olabiliyor. biraz bekle bakalim, gecmezse doktora gidersin .

0|0
    0|0
  • Bugün bu konuyu araştırmıştım jinekolog bir doktorun sitesinden o kan uzun süre çıkmadığı için o şekilde renk almış.Hatta siyah renkte bile kanama olunabilir onun nedeni de aynı şekilde birikmiş kan uzun süre çıkamadığı için o rengi alıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...