Mekik ile göbek erir mi?

Zamanım yok çok yürüyüş için falan. Mekik eritir diyorlar doğru mu?

0|1
921

En İyi Kız Görüşü

• Mekik gibi kas çalıştıran hareketler göbek kısmını eritmez. Ancak kardiyo (yuzme, kosu vb) ile kilo verilir ve sonrasinda sıkılaşmak için mekik vb hareketlerine yoğunlaşılır. +beslenme tabi. Denenmiştir.
    Kesin bilgi, yayalım.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsanın vücudunda ki yağ dağılımı orantılı olur.
    Göbeğini eritmek istiyorsan, mekiğin yanı sıra yediklerine de dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • Faydasi olur

0|0
    0|0
  • tabikide erir ben denedm tecrübelermden biliom

0|0
    0|0
  • Tabikide evet ama çok yüklenme ısınmadanda yapma ilk 5 ten 10 set yap sonra 10 dan 10 yapa yapa erir

0|0
    0|0
  • Eritmez

0|0
    0|0
    • Ne yapicam

• yemee dikkat et ve cardio yap kos falan bunlari yapmazsan tam tersine kaslarin buyur yaglarin erimez gobegin buyur 😁

• Erir tabi

0|0
    0|0
  • erir tabii

0|0
    0|0
  • Erir en etkili o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yağ eritmeden (yani kardiyo antrenmanları yapmadan mekik çekersen, karın kaslarını geliştirmiş olursun. Bu da karnını daha şişkin gösterir..

1|0
    0|0
  • Karın kası ya da düzgün bir karın spor salonlarında değil mutfakta yapılır bir türlü öğrenemediniz sayenizde adamlar zengin oldu üstelik yok öyle bir dünya da eritiyor diyelim öyle 3-5 mekik çekmeyle ya da doğrulamayacak kadar çekmeyle karın erimez vücudunun çalışması ve ciddi oranda ter atman lazım.

0|0
    0|0
  • Doğru tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Çok yaparsan erir

0|0
    0|0
  • garanti mi istiyon? calorie deficit calorie say

0|0
    0|0
  • Erimez.

0|0
    0|0
  • Hergün ortalama tempo, 1 saat yürü. Yemeğe dikkat et, eriyor

0|0
    0|0
  • Evet erir.

0|0
    0|0
  • eritmez güzel kardeşim, ben hayatımda bu kadar yanlış bilinen bir bilgiye daha rastlamadım bunu kim yaydıysa ülkeye onun ben ya

0|0
    0|0
  • etkisi olur kesinlikle

0|0
    0|0
  • faydası çok olur

0|0
    0|0
  • Günde en az 300 falan yaparsan olabilir.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sadece erir şekillenmez

0|0
    0|0
  • Kas yaparsın ama tamamiyle Erime zor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Ekmegi kes mekik cek eriyo

0|0
    0|0
    • Baska neyi yemem lazim

• Ben 1.85 82 kiloyum simdi, ufakken 1.75 95 kiloydum sadece ekmegi ve saat 9-10dan sonra yemek yemeyi kesmistim ve mekik cekiyodum gunde 200-300 tane setler halinde. Kilom dusmustu

• Erir duzenli olarak yap 50 ile başla arttirarak devam et , terlemen icin plastik poşet giy ;)

0|0
    0|0
  • ERITMEZ.

0|0
    0|0
    • Ne yapicam

• Once yemene dikkat edeceksin, sonra mekik çekeceksin. Sen makarna pilav patates ye , 1000 tane mekik çeksen o yediklerini eritemezsin :) hareketli olmaya çalış.

• Ne yemem lazim :/

• Yağları kasa çevirir

0|0
    0|0
  • Erimez. Kardiyo yap

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...