Mekik ile göbek erir mi?

Zamanım yok çok yürüyüş için falan. Mekik eritir diyorlar doğru mu?

0|1
9|21

En İyi Kız Görüşü

• Mekik gibi kas çalıştıran hareketler göbek kısmını eritmez. Ancak kardiyo (yuzme, kosu vb) ile kilo verilir ve sonrasinda sıkılaşmak için mekik vb hareketlerine yoğunlaşılır. +beslenme tabi. Denenmiştir.
    Kesin bilgi, yayalım.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Faydasi olur

0|0
    0|0
  • tabikide erir ben denedm tecrübelermden biliom

0|0
    0|0
  • İnsanın vücudunda ki yağ dağılımı orantılı olur.
    Göbeğini eritmek istiyorsan, mekiğin yanı sıra yediklerine de dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • Tabikide evet ama çok yüklenme ısınmadanda yapma ilk 5 ten 10 set yap sonra 10 dan 10 yapa yapa erir

0|0
    0|0
  • Erir tabi

0|0
    0|0
  • Eritmez

0|0
    0|0
    • Ne yapicam

• yemee dikkat et ve cardio yap kos falan bunlari yapmazsan tam tersine kaslarin buyur yaglarin erimez gobegin buyur 😁

• erir tabii

0|0
    0|0
  • Erir en etkili o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Yağ eritmeden (yani kardiyo antrenmanları yapmadan mekik çekersen, karın kaslarını geliştirmiş olursun. Bu da karnını daha şişkin gösterir..

1|0
    0|0
  • Karın kası ya da düzgün bir karın spor salonlarında değil mutfakta yapılır bir türlü öğrenemediniz sayenizde adamlar zengin oldu üstelik yok öyle bir dünya da eritiyor diyelim öyle 3-5 mekik çekmeyle ya da doğrulamayacak kadar çekmeyle karın erimez vücudunun çalışması ve ciddi oranda ter atman lazım.

0|0
    0|0
  • Doğru tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Evet erir.

0|0
    0|0
  • Çok yaparsan erir

0|0
    0|0
  • etkisi olur kesinlikle

0|0
    0|0
  • eritmez güzel kardeşim, ben hayatımda bu kadar yanlış bilinen bir bilgiye daha rastlamadım bunu kim yaydıysa ülkeye onun ben ya

0|0
    0|0
  • Erimez.

0|0
    0|0
  • Hergün ortalama tempo, 1 saat yürü. Yemeğe dikkat et, eriyor

0|0
    0|0
  • garanti mi istiyon? calorie deficit calorie say

0|0
    0|0
  • faydası çok olur

0|0
    0|0
  • Günde en az 300 falan yaparsan olabilir.

0|0
    0|0
  • Sadece erir şekillenmez

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Ekmegi kes mekik cek eriyo

0|0
    0|0
    • Baska neyi yemem lazim

• Ben 1.85 82 kiloyum simdi, ufakken 1.75 95 kiloydum sadece ekmegi ve saat 9-10dan sonra yemek yemeyi kesmistim ve mekik cekiyodum gunde 200-300 tane setler halinde. Kilom dusmustu

• Kas yaparsın ama tamamiyle Erime zor

0|0
    0|0
  • Erir duzenli olarak yap 50 ile başla arttirarak devam et , terlemen icin plastik poşet giy ;)

0|0
    0|0
  • ERITMEZ.

0|0
    0|0
    • Ne yapicam

• Once yemene dikkat edeceksin, sonra mekik çekeceksin. Sen makarna pilav patates ye , 1000 tane mekik çeksen o yediklerini eritemezsin :) hareketli olmaya çalış.

• Ne yemem lazim :/

• Yağları kasa çevirir

0|0
    0|0
  • Erimez. Kardiyo yap

0|0
    0|0
  • Body ile yağları eritemezsin. Mekik sayesinde karın kasın olur ama göbek yağların (basenlerin) erimediği için karın kasının üstünde hala göbek duruyor olur. Ama protein ağırlıklı beslenirsen vücudun enerji üretmek için karbonhidrat ve yağları yakar. Bu sayede göbeğin erir. Yani yürüyüşe vaktin yoksa protein ağırlıklı beslen. Karbonhidrat ve şekerden uzak dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...