Vücut geliştirmeyle uğraşanlara sevgili yapmayın mı diyorlar?

Bir arkadaşımdan öyle duydum fakat pek inandırıcı gelmedi. Bir tanıdığım da var vücut geliştirme ve muay thai sporuyla uğraşıyor. Onunda iki senedir sevgilisi yok ve yakışıklı da bir çocuk. Ama bu yüzden mi sevgilisi yoktur?

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Tam tersi bence. Sporcular daha cok testesteron salgılar. Sadece antremandan hemen once yapilirsa o iş ☺ biraz enerji kaybi olur o kadar. Belki de olmaz enerji kaybi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alakasi yoktur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Özellikle vücut geliştirme yapan bir insan kendinden baskasına pek vakit ayıramaz sürekli beslenme antrenman ve dinlenme. Antrenman bir kız veya bir buluşma için ekilemez. Kız arkadasla v. s dısarda diyet bozulamaz. Bu benim görüşüm tabi.

1|0
    0|0
  • Antrmandan ve okulda yuzunden kiz tavlamaya vakit bulamiyoz
    Kim demisse iyi demis

1|0
    0|0
  • Ben de vucüt geliştirme sporuyla uğraşıyorum. Benim de yok sevgilim adgjdghj

4|1
    0|0
  • Yok be.7 yaşımdan beridir mma ile ilgileniyorum.2-3 yıldırda vücut geliştirme yapıyorum. Öyle birşey yok.

1|0
    0|0
  • Alakası yok o maldır :)

1|0
    0|0
  • Öyle bişey yok. Sevgili bulamıyoruz

1|0
    0|0
  • Hahaha aslinda guzel taktik 😂😂 baktin kizdan hoslanmadin sevgili olmak yasak bizde bacim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Saçmalama kim dicek 😃

0|0
    0|0
  • Senin ben olmayan beynini parmakliyim

1|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girmek inanılmaz derecede enerji depolar gece gireceğin bir ilişki seni ertesi gün ger yarısına kadar bile çalışırsan yorulmazsın :)

0|0
    0|0
  • Alakasi olmamasi lazim , onun yanliz kalmasi beceriksizliginden dolayi olabilir :)

0|0
    0|0
  • 😁😁😁😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah allah. İlla sevgili mi olmak zorunda

0|0
    0|0
  • En cok onlar sevgili yapma pesinde, kafan mi iyi senin bu nasil mantik

0|0
    0|0