Erkekler çirkin kızın arkasından koşar mısınız?

Erkekler sorum size, çapkınya da ciddi olmasanız bile muhakak güzel kız mı olmalı diyorsunuzya da kız çirkin bile olsa peşinden koşar mısınız ?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ak ve kara gibi dusunme cirkinlik ve guzelligi.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 gibi dusun.

Aynisi erkegin yakisikliligi icin de gecerli.

Simdi birisinin `pesinden kosma`yi (senin deyisinle) dusunuyorsam guzellikte aklimdaki kriterlerin icindedir.

Ilk once kendimi ortalamada hangi sirada oldugumu bulurum. 5 mesela. MESELA dedim. :D

Ona gore 5'lik birisini ararim. Oyle cok yuksete gozum yok ama fazlada asagidakilerle beraber olmak istemem.

Soyle dusun, guzel birisini ariyorum cunku guzel cocuklara sahip olmak istiyorum. Her guzel (10 numara mesela) butun yondenlerden iyi olacak degil. O yuzden daha az guzel ama diger kriterlere uygun olanin `pesinden kosmam` daha muhtemel.

---

Haaaa tabi cok onemli bir nokta var. O kizin beni sevip sevmemesi.

Yadi 5'sem ve o kiz da 5'sem ve benimle ilgilenmiyorsa, kezban ozguveniyle 9-10'lar tarafindan pesinden kosulmasini istiyorsa (afsdsdasf :D) yuzune bakmam.

Beni seven, her bakimdan bana fedakarlik yapabilen bir 4 ile beraber olurum.

Tabi buradaki rakam farazi. Yani ben kendimi ortalama birisi olarak gordugum icin 5 dedim. Yani belki 9'um belki 2'yim fark etmez. Hep 5 olarak hareket ediyorum ki alt ve ust skalalari iyi takip edeyim.

---

Bayagi uzn oldu ama erkek mantigini anlamis oldun umarim.

Son olarak sunu soylemeliyim ki, bir kiz guzel degilse bir erkek neden onu secsin? Yani o erkege ne verecek? Bunu verecek birseyi yok diye dusundugum icin demiyorum. Var, elbette vardir.

Ama mantiken dusundugunde ayni enerji ile daha guzel bir kizla beraber olmak varken kimse daha az guzeline yonelmez. :D Umarim faydali olmustur.

0|0
    0|0
    • sagol o guzel yazilarin için :D

Erkekler Ne Diyor 17

• sevdiğim insanın peşinden koşmam gerekirse tabiki koşarım. seviyorsam o kızdan guzeli yoktur benim için zaten.

0|0
    0|0
  • olacaksa en iyisi olsun

1|0
    0|0
  • Güzel kıza baktıkça için açılır. Kendisi çirkinse ve birde huyu kötüyse yandın. Huyu kötü çıksada hiç olmazsa fiziki güzelliği teselli eder insanı.

1|0
    0|0
  • Peşinden koşmakta neyin nesi gizli? Hiç bir şekilde koşmam anasını satım (Anasını satım Pistmaniye' den alıntıdır.)

1|0
    0|1
    • yok çunku bazi erkekler sanki onlar için fark etmez kiz guzelya da çirkin olsun yatagima getirim ya en onemlisi o diyorlar

• Açlık insana neler yaptırıyor gör :)

• haha evet görüyorum

• Çekici olur güzel olmasa da .

0|0
    0|0
  • HAAAYYYIIIRRRR ASLA KOSMAAAAMMMM

ıster guzel ıster ne olursa olsun..bı kızın arkasndan KO SUL MAAAAZZZZ

0|0
    0|0
  • Kız çirkinse ve umut varsa koşmaya değer... Burda umut o anlamda kullanılmıştır :)

0|0
    0|0
    • yani çirkin kizin bile peşinden koşarsin ?

• yok artık nefes alsın yetere indirgedin... Elbette bazı özellikler ararım zaten erkeklerin beynindeki güzellik kavramını pekiştiren kişinin özellikleridir. Ama ilk etkiyi takip peşindeysek biraz güzel olması iyi başlangıçtır.

• niye çirkin de olursa olur diyorsun o zamani ?

• eğer kız hayalimdeki kızs ayani dürüst sadakatli efendi hanım hanımcık bir kızsa koşarım. ama bu devirde yok öyleleri

0|0
    0|0
  • benm için önemli olan iç güzelliği kalbi güzel olsunn :)

0|0
    0|0
  • çapkın olsaydım koşardım. çirkin kız diye birşey yoktur. her kız güzeldir

1|0
    0|0
  • huyu güzel olsun maratona bile çıkarım...ama çirkinlik güzellik kişiye göre değişir...

0|0
    0|0
  • peki sen koşar mısın çirkin erkeğin peşinden.bi de öyle bakmak lazım

0|0
    0|0
    • ben koşmam zaten bence bir kiz erkegin peşinde koşmamali. sen ?

• Bence de güzel de olsa kız koşarsa bir halt olmaz zaten.İnsanlık önemli diye öğrendik biz.Allahın kuluna ayrımcılık yapılmaz.Karakter önemli

• neden koşayım ki .çirkin kızın peşinden,o koşsun..

0|0
    0|0
  • Seviyorsam farketmez

0|0
    0|0
  • Çirkinse peşinden koşmam niye koşuyum ki.

0|0
    0|0
  • biz çirkin severiz:S

0|0
    0|0
  • fiziği düzgün olsn yeter :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tamam da çirkinlik güzellik kişiden kişiye değişirçMesela ben önceden sarışın erkeklerden hoşlanırdım.Yaşım büyüdükçe zevkim değişti.Şimdi de dikkat ediyorum sakallı kıllı adamlardan hoşlanıyorum bakalım 2 yıl sonra ne olur.Yani bir erkeğe güzel gelen diğerine gelmez Allah insanları çeşit çeşit yaratmış.Bir gün avm de dolaşıyorum.Kıyafet deniyorum bir çıktım orada bir erkek oturuyor kabindekini bekliyor anlaşılan.Kabinden kız çıktı bir kıza baktıııımm bir oğlana.Kız şişman yüzü de güzel değil ama o erkek hoşlanmış işte sevgili olmuşlar ve yine aynı yerde gezerken aynı durumla ikinci defa karşılaştım.İşte böyle yani güzellik neye göre kime göre?

0|0
    0|0
Yükleniyor...