Bir kızın gözlerinin içine neden bakarsın?

neden bir kızın gözlerinin içine ısrarla bakarsınız hiç kaçırmadan?

Güncellemeler:
ondan nefret de etmiyorsanız neden bakarsınız?
erkekler cevap versin sadece
Eski sevgilimin arkadaşıymış artık bakmıyor ama biz ayrılalı 6 ay oluyor zaten. Dün önce biraz ilgilendi yine öyle baktı sonra hiç uğramadı bile yanıma. ilgim olduğunu anladı çünkü. ne yapmaya calısıyor? çok üzülüyorum. :(

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insan gözlerinin içine 6 sanıyeden uzun bakıyorsa ya seninle sevişmek istiyordur ya da seni öldürmek istiyordur umarım bizim bakkal beni öldürmek istiyordur.. diye bir laf var bilir misin

1|1
    0|0
    • o zaman beni gördüğü yerde s*kmek istiyor..

Erkekler Ne Diyor 10

• Ondan etkilendiğim için bakarım

1|1
    0|0
  • Birinin gözlerine ya çok hoşlandıgın için bakarsın uzun uzun ,ya da Bi kaşık suda bogmak istiyecek kadar sinirlendigin için

1|0
    0|0
  • deli gibi aşıkımdır sevıyorumdur onu arzuluyomdur dur dur dur yanı.. hersey olabılır balım.

1|1
    0|0
  • dalmışımdır aslında kıza bakmıyorumdur.

1|0
    0|0
    • bakıyorsan?

• sürekli göz temasındaysan istemeden

• eğer seviyorumdur, deli gibi aşığımdır cevabı bekliyorsan bu kişiden kişiye değişir. Sana bakan kişiyi tanımadan yorumumuz saçma olur

• Gözlerinin içerisinde her şeyi düşünür ve bulurum

1|0
    0|0
  • Gözleri güzel olabilirya da hoşlanıyorsundurya da kıza bakmak istersin ama başka bir yere bakmamak için gözlerine bakarsın ... Benim zaafım var gözlere mesela ... Diğerleri çaktırmadan dekolteye bakıyor ben saklamadan gözlerine bakıyorum sonra ben sapık oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben hoşlandığım kıza bakarım ama kaçırmadan değil kaçamak bakışlarla bazende durmadan bakıyorum konuşamadığım için sadece tren öküz ilişkisi oluyor :D belki biri halimi anlarda benim yapamadığımız yapar diye :D

0|0
    0|0
  • nedeni bassit aslında kendimi bulduğum bazende kaybettiğim için bakarım...

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi şu günlerde ben de yapıyorum ve sebebi ondan hoşlanmam.

0|0
    0|0
    • benden hoşlanıyor olabilir o zaman

• helekı dakıkalarca bakmayı becerebılıyorsa ya cok usta bır oyuncuya da cok asık bır erkek..işte bu sorunun cevabını asla anlayamayacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden acaba :)

1|0
    0|0
  • dalmışımdır kesin kimseye uzun uzun bakmam

0|0
    0|0
  • ota b.ka herşeye bakarım:D

0|0
    0|0