Güzeller neden böyle oluyor?

bakıorum kızın yüzüne bakmaya kıyamazsın, ama hepside kaşar oluyo, güzel kızlar neden kaşar oluyo ya bir açıklama yapın :))

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• Orta güzellikteki kadınlar aşkı gerçekten yaşar. Çok güzel olduğunu sanan kadınlar ise güzelliğini sergilemek için kendilerini harcar…

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Bu yaptığın genelleme bir noktaya kadar doğru olabilir,ama güzel kızların o durumda olmasının sebebi peşinde koşan erkekler.Bu kızlar daha çok erken yaşlarda erkeklerle gönül ilişkisine giriyorlar,belki de benim bu yaşta bile yaşamadığım şeyleri onlar çok erken yaşta yaşıyorlar ve masumiyetlerini kaybediyorlar.O yüzden de onlar basit davranışlarda bulunuyorlar,saf bir insanın davranışları ve tavırlarını aşmış halde oluyorlar.Ama herkesin dediği gibi genelleme yapmak doğru olmaz,ayrıca kaşar bile olsalar sen yine de onlara öyle hitap etme.Başkalarının açığını örtenlerden ol.

1|1
    0|0
  • genellemende kesinlikle desteklemiyorum. Ama şunu diyeyim fiziksel düşkünlüğe önem veren erkekler hevesini alıp gittikten sonra güzeller damgalanır arkadasım. sen önce hatunun içine bakacaksın kulagını dolduran sözler senin tüm düşünceni etkiliyorsa sende sorun var demektir ki kaşarlar da elbette birgün asık olur. Bunu hisseden adam olursa zaten kaşar ya da degil sadece kalp önemsenir.

-eğer hatunların cinsel organında keskin bir cisim olsaydı erkeklerinde ne olduğu belirli olurdu o yüzden bari fırsatlarınızla insanlara yafta vurmayın.-

1|0
    0|0
  • yakışıklı erkekler yavşak olunca bişey yok güzel kızlar kaşar olunca mı bişey var

5|1
    0|2
    • yavşak = kaşar ? mı

• soruyu soranın genelleme yapmış gibi sorması yanlış ama senin cevabın ondanda yanlış çünkü sen kendine ben çirkinim diyebilirmisin ?

• ben onun kaşar gördüğü güzellere söylüyorum

• güzelliğinin değerini bilmz işte

1|1
    0|0
  • Genellemende bogul.

4|0
    1|0
    • güzeller kendini belli edio :)

• genellememek lazım

1|0
    0|0
  • Ne alaka?

0|0
    0|0
    • önden çık yüzüne bakıcam,

• bir video altındaki "guzelim kız gitmiş O* olmus" yorumuna denk gelmiştim.gulmustum baya.o geldi aklıma yine guluyorum :))

0|0
    0|0
  • daha baktığı kızlara kaşar diye etiketliyen bir mahlukatın konuşunca ne etiket yapıştıracak korkularından olsa gerek

0|0
    0|0
  • sizler öylelerini çok önemsediğiniz için

1|0
    0|0
    • önemseyen yok güzele herkes bakar, tanıdıkça dünya güzeli olsa fayda etmez :)

• bu kadar ilgiyle şımarmamak mümkünmü...insanoğlundan bahsediyoruz

• Güzel olunca çoğu kişi yüz veriyo. Değerli sanıyo kendini. Sonra da bu durumlar ortaya çıkıyo

0|0
    0|0
    • değer verenlerde, onların erkek versiyonu :))

• herşey tip değilde, erkeklerin güzelliğe baktığından çok, hanımlar yakışıklılığa daha çok bakıyor, hatta tipsiz birisinin kızın gözünde hiç şansı yok

• e bu cinsiyet meselesi değil, kişilik meselesi. Bence herşey tip değil mesela

• Güzel oldukları için kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar ve herkesi elde edebileceklerini sanıyorlar

0|0
    1|0
  • aynı sey yakısıklı erkekler icinde gecerli :D

en iyisi orta halli bulmak :D

0|0
    0|0
  • Peki yakisikl erkekler neden capkin olurla? Sende bu soruma cevap vere bilir misin?

0|0
    0|0
  • hepsi öyle değil onlar ulaşılması kolay olanlar

0|0
    0|0
  • herkes oyle degıldır onlarda kendı hayatlarını kendılerı secıyoor boşver

0|0
    0|0
    • sende güzelsin bişi demiycim :)

• Bence saçma sapan konuşup genelleme yapma 1-2 kızda öyle gördüysen her güzel için bunu söyleyemezsin.

0|0
    0|0
  • cırkın erkekler guzel kızlara yanasamasıgından ıftıra atar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Üstüne olumsuz tepkileri çekeceğinin farkında mısın

Genelleme yapman büyük bir hata

İnsanın ruhu kaşar olmamalı

Sadece kızlar değil

En kötüsü erkeğin or..pusu

3|0
    0|0
  • Abi şimdi şöyle bir olay var. Genelde kızlara ilgi gösterdiğin malum kısımlara havalara doğru kalkıyor. Güzel olanlarda ilgi gördüğü için bu malum yeri görebilmen için havaya dürbünle felan bakman gerekiyo. Tabi bu kadar yukarıda olması yanında kaşarlık vb. gibi durumlarıda getiriyo.

0|0
    0|0
  • Kaşarlık güzellikle alakası yok

bir insanın içinde kaşarlık varsa çirkin güzel fark etmez

ne namusluyum diye gezen kaşarlar bir bilsen

2|0
    0|0
  • Herkesi bir tutamazsın .

2|0
    0|0
  • genel konuşmasan olmazmı

2|0
    0|0
  • sana vermiyo die mi kasar oluyo acaba gizli adam?

0|1
    0|0
  • ruhu kaşarsa beden güzel olmuş çirkin olmuş hiç fark etmez

0|0
    0|0
  • çirkin kızların da çoğu kaşar. artık kaşar olmayan kız bulmak lazım güzelliğe bakılmaksızın

1|0
    0|0
  • borsa gibi düşün arz-talep. hepsi öyle değil iyi fırlatmışın

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak lazım bence.

0|0
    0|0

• Kac tane guzel varki etrafimizda:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...