Türkiye liglerindeki en sevmediğiniz takım hangisidir??

Bu zamana kadar en çok sevilen, tuttuğunuz takım hangisi gibi sorular soruldu. Ama sevmediğiniz takım sorulmadı.Taraftarı, yönetimi, teknik direktörü, sadece bir futbolcu yüzünden olabilir. En sevmediğiniz gıcık olduğunuz takım hangisi?

Not: Anketteki yazılan takımlar şampiyon olmuş 5 kulüp takımıdır. Sizler faklı takım ekleyebilirsiniz.

• Galatasaray
    33% (2)80% (4)55% (6)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    50% (3)20% (1)36% (4)Oy Ver
  • Beşiktaş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bursaspor
    17% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Fanatik bir Beşiktaşk'lı hasta bir futbol sevdalısı olarak , evrakta sahtecilik gibi aşağılık bir suçtan dolayı bu yıl avrupa kupalarina gidememe nedeniniz olan tarihimizin kara lekesi olan Yıldırım demirören ve kendi çıkarları için Fenerbahçe'yi kullanan aynı şekilde avrupa kupalarından 1 yıl ceza almasına neden olan ne hikmetse ligdeki her maçta hakemleri tehdit eden ama avrupa kupalarında ki maçlarda hakemlerin adını bile ağzına almaya korkan Aziz Yıldırım bu ülkede futbolun başbelasıdır . Ne ilginçtir ki birinin adı Yıldırım diğerinin soyadı :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasarayliyim - fenerbahce ye takim olarak en ufak antipatim yok ama Aziz Yildirimi nedense sevemedim bir turlu. Mafia babasi gibi birsey benim kafamda kendisi..

0|1
    0|0
  • Herhangi bir takıma gıcık olmak için sebep yok bence. hiçbiri diye bir seçenek de olmalıydı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bir beşiktaşlı olarak fenerbahçeyi ve galatasarayı ne çok severim derim ne de hiç sevmem derim eğer bir tercih yapılacaksa hangisi iyi derlerse fener derim fener sadece aziz yıldırım yüzünden çok antipatik oluyor ama illaki aziz yıldırım gidecek gsde çok antipatik futbolcular başkanlar yöneticiler hatta bazı taraftarlar var son 2 senedir en fazla antipatik kulup galatasaray diyor herkez bu bir gerçek ama her insan aynı değil iyi fenerlide var kötü fenerlide iyi galatasaraylıda var kötü galatasaraylıda

0|1
    0|0
  • en gıcık olduğum takım Fenerbahçe ve Karşıyakaspor birisi 35,5iz diyor diğerinin ise yöneticileri ve oyuncuları çok çirkef

0|1
    0|0
  • Tabi ki febe.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|1
    0|0
Yükleniyor...