Muay Thai a başlamalı miyim?

Dövüş sporuna başlamak istiyorum. Sizce Muay Thai nasıl

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Spor olarak başlıyorsan gayet güzeldir. Ama gerçekten salon sporu bunlar sokakta, gerçek hayatta işinize yarayacağı idda edilsede yaramaz.

Ben hem sporumu yapar hemde kendimi yeri geldiğinde korumak isterim dersen kick boks dan başka birşey sana fayda etmez. Görüntü olarak kick box dan fazlası varmış gibi gözüksede çok gereksiz ve asla kullanamayacağın tekniklerle dolu. Ben yıllar önce uzak doğu sporlarına başlamama rağmen hala sokakta işime yaradığını görmedim o kadar teknik yerine sağlam bir yumruk atmam daha etkili oluyor onu erken fark edenlerdenim :). Bu yüzden sokakta kick box çok daha verimli olur. Tabi bu derken kesinlikle gidin kavga edin anlamında demiyorum savunma amaçlı zaten en iyi savunma ise saldırıdır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• bize niye soruyorsun istiyorsan başla :) bende box yapmak istiyorum ama saatler vs uymuyor. akşam 7 8 de antrenman programı koymuşlar işten çık oraya git olmaz biraz geç vakit olsa iyi olurdu ama nasip. bence gidebiliyorsan git spor sonuçta ama gerçekten iyi bir hocayla çalışmak lazım, önüne gelen salon açıyor.

0|0
    0|0
  • Whing chung a başla bence.

0|0
    0|0
  • Kardeş ben Muay Thai araştırdım baya. Arkadaşım yapıyo. Ve gerçekten çok tehlikeli bir spor. Sakat kalma riskin %80. Ölümcül tehlikeside var. Bu yüzden başlicaksan dikkatli olman gerekiyor. MMA varmış bide. Sokak dövüşünün 5 kat daha iyisiymiş. Ona başlamanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...