Siz olsanz napardınız

kanka dediğim biri var bız adak kestık. kaç gundur getırıcem sıze dıyodum da benım okulum var o okumuyo. yarın bosum sadece yarın ıcn sozlesmıstık goturcektım.Bugun benı aradı mesaj falan attı cok onemlı telefonu aç dedı.Kendısı lıse mezunu degıl malesef hıç bı yerde iş bulamıyo .neyse bı yerde sekreterlık ısı buldum dedı adresı falan hıç bıseyı bılmıyo. gelmış sabah 8de benle yola cıkarmısın dedı gel dedı gorusmeye dedı. 3 gundur okulum vardı sabah 5 bucuk tta uyanıyodum.Yarın ıcın hayalım vardı gec kalmak ıcın kendı kendıme.. allah askına ınsaf ya.neyse durumu soyledım gelemıcegımı.Oda ıyı tamam knka gelme. yarın bızede gelme evde yokum hadı bay dedı cıktı . sız olsanız ?

Güncellemeler:
epilepsi hastasıyım arkadaşlar gunlerdır uykusuzum hergun 2 bucuk saat gıdış 2 bucuk saat donuş yol cekıyorum 5 bucuk hayvan gıbı kalkıp gıdıyorum haftada bı gun tatılım var sabahın korunde tovbe tovbe ya hıç ortaokul mezununu sırkete alırlarmı sızce aklnıız alıyomu aksama kadar tv ızleyen bırı..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bende de vardı öyle bir tip kestim muhataplığı kafam nasıl rahat anlatamam.

0|0
    0|0
    • napıyordu

• herşeyine tamam olur eyvallah dedikçe tepeme çıkıyodu aynını bide ben yapıym bakıym dedim

bendeki kadar eyvallahı yokmuş bana onu öğrendim işim olmuyo kafamda rahat.

• insanlara iyi olduğun sürece iyisindir.

bigün işini görme senden kötüsü yoktur.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşlar için fedakarlıklar yapılır kırk yılda bir iş bulmuş gitseydin keşke.

0|0
    0|0
    • ya sabahın korunde gozunu seveyım..

• senin için öyle olabilir ama onun sana ihtiyacı vardı.Saat kaçta ihtiyacı olduğunun önemi olmamalı.

• haklısın galıba

• Kiz guvenememis kendine, destek olmani istemis.Cok da problem olmazdi bence uyumaman.

0|0
    0|0
    • ne zaman guvendıkı kendıne tuvalete gıtse benı yanında cagırıyor

• acıyorum ıste..

• Boyle isin daha zor.

Yükleniyor...