Yediklerinize ne kadar dikkat ediyorsunuz?

kilonuzu nasıl ne şekilde koruyorrsunuz, abur cuburu ne kadar tüketiyorsunuz yağlı tuzlu tatlı vs vs önünüze ne geliyosa yiyor musunuz ? örneğin kahvaltıda ne yiyorsunuz kardeşcanlar :)

diyelim ki gün boyunca çok yemek yediniz ertesi gün ne yaparsınız ben oruç tutarım genelde :)

0|1
26|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yediklerime dikkat ediyorum. Abur cubur tüketmiyorum. İçinde koruyucu olan , kimyasal olan maddelerden uzak durmaya çalışıyorum. Şekerin zaten ne kadar zararlı olduğunu Profesör Canan Karatay tv lerde basbas bağırıyor.

Yine uzman biyolog Aidin Salih insanın günde 250 gr ile yaşamını sürdürebileceğini fazlasının organları fazladan çalıştırarak yıpratacağını söylüyor. Hatta en ağır karaciğer vakalarının bile aç kalarak iyileşeceğini iddia ediyor.

Sistem çok güzel işliyor. Abur cuburlar sağlıksız ama yenilmesi zevk veren ürünler piyasalarda kol geziyor. Herkes alıp güzelce yiyor .Buradan bu firmalar kar ediyor. İnsan sağlığı bozuluyor ilaç firmaları kar ediyor. Yani olan vatandaşa olurken kazanan hep firma sahipleri oluyor.

3|2
    0|0
    • diyecek söz bulamıyorum en ii cevap diyebilirim.

• Sen sadece benle ilgili olan bölüme takılmışsın. Diğer bahsettiğim şey senin çevrende sana bile zarar verecek şeyler yapılırken sen ne kadar kafana taksan da sana da olan oluyor. Metropol bir kentte yaşıyorsan akciğerlerin çok mu temiz sence ? Hiç mi sigara, nargile, egzoz dumanlarına maruz kalmadın ? Her gün ölesiye ye demiyorum. Sevdiğin şeyleri ye yani çekinme ama sporunu da yap ileri ki zamanımda çok başıma dert olacak şeyler yapmıyorum zaten. Sürekli geleceği düşünen ben zevkini alıyorum tek

• O zaman sen, aburcur yemeye ve kola içmeye devam et . Buna ek olarak çevre kirliliğine maruz kal. Ben sadece çevre kirliliğine maruz kalayım. Abur cubur yememek ve kola içmemeek diğer benzer ürünleri tüketmemek bende eksiklik yaratmıyor.

Erkekler Ne Diyor 26

• ne bulursam tüketiyorum valla kasmıyorum hiç biraz fazlam var ama biraz spor filan yapsam 1-2 ayda fit olurum

3|0
    0|0
  • kesinlikle yağ tuz şeker kullanmıyorum yani işlenmiş beyazları özellikle çünkü işlenmiş beyazlar insana doğrudan yağ olarak gelir hiç bir protein katkısı olmadan bunun üzerine her gün 6 öğün ile besleniyorum yemeği ağzımda iyice eritp 15 dakikadan önce masadan kalkmıyorum eğer yemek yavaş yenirse beyine doyduğunun sinyalleri 15 dakikada iletiliyor hızlı yersen doymuş bile olsan beyine iletilmediği için yemeye devam edersin buda sana kilo olarak geri döner. son olarak televizyon karşısında kesinlikle bir şeyler yemiyorum yapılan araştırmalara göre televizyon karşısında oturan insanlar daha hızlı ve daha çok kalori tüketiyor

1|0
    0|0
  • Son 3 haftadır hiç bir şeye dikkat etmiyorum ve umrumda değilim. Oruç tutarım hatta bir ara yazlıktayken ramazanın ilk günü ezan sesi gelmiyordu oraya googleden bakarak detay detay öğrenmeye çalıştım ne zaman açmamız gerektiğini ve ona göre havaya bakıyodum yarım saat 1 saat falan ona göre açmıştım orucu sonra ezan sesini bize yansıttılar mikrofonla falan sonra tuttum orucumu ve baya da bir kilo verdim genelde millet kilo alıyor :D 10 kiloya yakın vermiştim ama son 3 haftada 5-6 kilo almışımdır ve hiç dikkat edesim de yok moralim ve ruh halim yerlerde.

1|0
    0|0
  • Asitli içecekler kesinlikle tüketmiyorum. Yapay meyve suları da mümkün mertebe dikkat etmeye çalışıyorum. Çayda şekeri 4-5 senedir kaldırdım.

Beyaz et özellikle balık es geçmemeye çalışıyorum. Fast food her ne kadar zararlı olsa da zaman zaman kaçınılmaz oluyor.

Bir de gün içerisinde bol su içmeye özen gösteriyorum.

1|0
    0|0
  • Oldukça dikkat ederim ama canımın istediğini de arada yesem de kilo sorunum olmaz. Kadınların kıskandığı tarz bu oluyor galiba.

2|0
    0|0
  • Ben amerikan futbbolu oynuyorum haftanın 3 günü antrenmanım var geriye kalan 2 gün ağırlık bir günde yüzüyorum spor salonunda ve tabiki hayvanlar gibi yiyorum azcık göbekliyim ama fizigimi seviyorum sabah kahvaltım yok öğlen okul yemeği akşam genelde protein destekli besinler

1|0
    0|0
  • Ben hiç dikkat etmiyorum ne bulursam yiyebildiğim kadar saat miş öğünmüş umrumda değil ama yinede kilo alamıyorum ve zayıfım

1|0
    0|0
  • Spor yaptığım için öğünlerimi mümkün olduğunca atlamamaya çalışıyorum. Abur-cubur, yağlı yiyecekler ve tuzdan uzak duruyorum. Bol su içip hergün meyve tüketmeye özen gösteririm. Zaten çok yemek yiyorum ama sporda harcıyorum enerjimi :)

1|0
    0|0
  • Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum arada kaçamak yapıp abur cubur yiyorum . Arada kendimi bu şekilde ödüllendiriyorum . Kilomu spor yaparak koruyorum . Bugün çok yedim diyelim ertesi gün normal yemeye çalışırım fazlaya kaçmam .

1|0
    0|0
  • iç dikkat etmem 108 kiloyum

2|0
    0|0
  • Ben kilomu korumak istemiyorum ve kilo vermek istiyorum çok şükür yediklerime de dikkat ediyorum tost diyeti yapıyorum tabir-i caizse:)

1|0
    0|0
  • Hamburger vs yemiyorum uzun süredir. Kolayı bırakmaya çalışıyorum. Ama sebzeli pizzaya hayır diyemiyorum :)

1|0
    0|0
  • kilo takıntısı değil ama

dikkat ederim yediğime içtiğime...

asla kfc. mc. burger gibi yerlerden yemem mesela..

yine akşma 18 den sonra meyve harici bişey yemeyeye çalışrımm gibi...

bu arada fotonu değiştir misn?

ban eski bir hikayeyi anlattı:P

1|0
    0|0
  • Kepek ekmeği bile toplasan haftada 5 dilimi geçmiyor

sırf yemekle doyan birisiyim

gerçi yemeği bile yemiyorum

1|0
    0|0
  • Yağlı tuzlu diye hiçbir şeyden kaçmam, her hafta birkaç paket cips, birkaç lt. kola bitiririm ama yemem gereken, vücudun ihtiyaç duyduğu şeyleri de yerim.

1|0
    0|0
  • Yedıgım ıctıgım hep program dahılındedır. Haftada bır gun odullendırırım sadece kendımı. Gerı kalan zamanlarda diyete sadık kalırım.

1|0
    0|0
  • valla bu aralar tutamıyorum kendimi, koptum gidiyorum bir an önce ramazan gelsin :)

1|0
    0|0
  • yediklerime hiç dikkat etmiyorum. haftanın 4 günü yüzmeyle uğraştığım için dengeleniyor

1|0
    0|0
  • Hem kilo veriyorum hem formda kalıyorum

son 7 kilom kaldı veremedim yala

1|0
    0|0
  • yediklerime dikat ettiğim söylenmez ama sporla aram çok iyi olduğu için sıkıntı yaşamıyorum =))

1|0
    0|0
  • sebze hariç et ,tavuk türü yerim affetmem aç olmasam bile direk götürürüm..

1|0
    0|0
  • Çok dikkat ediyorum. Bu benim için bir yaşam tarzı. Arada bir ödüllendiriyorum kendimi.

1|0
    0|0
  • Ben dikkat etmem ama kilo sorununu sporla yok ediyorum buda yetiyor zaten.

1|0
    0|0
  • Atın ölümü arpadan olsun :)

1|0
    0|0
  • Üstünde kıl olmamasına dikkat ediyorum.

1|0
    0|0
  • Yediklerime çok dikkat ederim en lezzetli neyse onu yerim oyle yaglı şekerlı dıye ayrıt etmem sanırım bıryerde hata yapıyorum ama nerede hala çözemedim :P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Ben ekmeği sadece kahvaltıda yiyorum onun dışında ekmeği çorba gibi sulu yemeklerde bir dilim tüketiyorum, ve az ama çok yiyorum gece yemek yiyip yattığımı bilirim :) ama buna rağmen kilom dengededir, sanırım az ama çok yemenin ve bir de ekmek olmaması işi kolaylaştırıyor ve tabiki de bol bol suuuuu :)

1|0
    0|0
  • 2 ay önce 53 kiloydum ama bu ÖSS beni deli etti :( kendimi yemeğe verdim şimdi 60 kiloyum.. Ama bogazımı tuttugumda ve spor yaptıgımda kolay verebilen biriyim bu telaşım bitince kesinlikle vermeyi düşünüorm... keske dikkat edebilsem yediklerime ama malsef.. abur cuburr :(

1|0
    0|0
  • kilo alırım diye değilde sağlıma zararlı olacak yiyecekerden uzak durmaya çalışırım abur cubur şeylerden mesala :) ama bazen kendime engel olamam :(

1|0
    0|0
  • 3 kilo verip 52 olmak istiyorum dikkat ediyorum bu ara

1|0
    0|0
  • tuzlu gıdlar tüketmem seker kullanmıyorum bunun dısında bol su tuketıyorum ama cikolata yemekten de alıkoyamıyorm kendımı :(

1|0
    0|0
  • istediğimi yerim ama hamburger vs. çok az yerim kolay kilo alan biri değilim ama kilomu korumam gerekiyor yani almamak için değil yalnızca vermemek içinde uğraşıyorum şu an 56 kiloyum ama bana 58 daha çok yakışıyor.

1|1
    0|0
  • Tamamen bu doktorun tavsiyeleriyle yaşıyorum:

fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581833_10151164002459058_1292744494_n.jpg

1|0
    0|0
    • yalnız burda yayınlayan kişi değiştirmiş sonunu :) Aslı şudur:

Hayat , mezara en çekici ve düzgün formla gidilecek bir seyahat değildir. Aksine, yalpalaya yalpalaya, bir elde Chardonnay şarap, diğerinde çikolata, vücut bitmiş tükenmiş halde ama çığlıklarla : Wooo, Hooo ne seyahatti be !...

• hı tağam canım

• Sabah kahvalti yapmaya vaktim yok oglen cok guzel yerim yemegimi ki 45 dakkika sonra ogle yemegim var :) Aksamda saat 7 de yerim. Haftada birde 1saat kosarim. Formumun yerinde oldugunu dusunuyorum. Abur cubur pek tuketmem ama bazen canim istediginde yerim.

1|0
    0|0
  • Herşeyi yiyorum abur cubur sıklıkla tüketiyorum daha sonra spor yapıyorum .Böylelikle korunuyor :)

1|0
    0|0
  • Canımın istediği herşeyi yiyorum. Allah sonumu hayır getire.

1|0
    0|0
  • Sagliksiz ne kadar yemek varsa hepsini seviyorum sanirim. Ama fitnesse gidiyorum haftada 3 kez aksamlarida yemek yemiyorum. Bolda su iciyorum. Kilo vermek niyetinde degil sadece fit kalmak icin ve kendimi iyi his etmek icin.

1|0
    0|0
  • hiç sorma ya diyete başlıyorum ikinci gün bırakıyorum

1|0
    0|0
  • bu ara dikkat ediyorum çünkü geçenlerde yemek dozunu kaçırdıydım.

1|0
    0|0
  • yediklerime hiç dikkat etmiyorum abur cubur yağlı tuzlu ne varsa yerim dünyada yemek yemekten güzel bişey mi var :D

1|0
    0|0
  • abur cubur 0 şerbetli tatlı 0 kahvaltıda da peynir süt bal :)

1|0
    0|0
  • Kızartma pek sevmem sebze kızartması hariç tabi patlıcan kabak ayrı birşey:-)patates ve ekmek pek yemem

1|0
    0|0
  • Abur cuburu pek sevmem ve yediklerime dikkat ederim.

Bu gun cok yemissem sonraki gun daha hafif seyler yerim.

1|0
    0|0
  • çok yemenin ertesi günü bol su protein içeren yiyecekler yağ olmadn çıkar.ben kendimi değil çevremdekilerin yediklerinin hesabınıda yapıyorum.cimri gözüyle bakmaya başlayacaklar:D

1|0
    0|0
  • her gece yatmadan yarın aburcubur yemiyecem diye söz veriyorum ama olmuyo öyle :)

2|0
    0|0
  • Yemek,tatlı,abur cubur ne varsa yerim kilo almam :D

1|0
    0|0
  • Bazen dikkat ederim. Yesemde kilo almıyorum. Fiziğim güzel.

1|0
    0|0
  • bu aralar fazla yiyorum

1|0
    0|0
  • yürüyen içi dolu dolgun ekmek gibiyim

1|0
    0|0
  • Bu aralar pek dikkat edemiyorum.Kahvaltı yapamıyorum.Öğlen desen ayrı dert.Yemekle aram yok,abur cuburu çok severim.Ama günlük sporumu yapıyorum.Oyüzden rahatım

0|0
    0|0
  • terim yerim kilo almam fazla göbeğim hiç bir zman olmadı olamıyo zten:D kenarlarda fazlalığımda hiç yok taş gibiyim yediklerim beni etkilemiyo fzlada dikkat etmiorum açıkçası...

1|0
    0|0
  • nalet olsun hiç dikkat etmiyorum ya. dana gibi oldum iyice g*tüm başım fışkırdı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...