Kayıpların aranıldığı programdaki adama aşık olmak? :(

Evet bir kaç gün evde hasta yatıyordum ve bu programa denk geldim. Merak ettim, izledim falan.. Sonra orda kaybolan adamın yakınına gözüm çarptı. Evet kötü bir şey olduğunun farkındayım adam orda nelerle uğraşıyor. Yakınından haber alamıyor ama ben ona bu gözle bakıyorum. Her neyse orda ismi de yazdığı için tabi meraktan falan facebookta da buldum. Programda ağladı ya o gün oturdum bende ağladım bütün gün. Böyle gidip sarılıp geri gelesim var yani... Bana bir çare bulun napıcam ben böyle :( Unutmak falan da istemiyorum onu istiyorum ben.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben de Esra Erol'daki avukat Yıltay Beyden hoşlanıyorum, napsak asdfghjkl

0|0
    0|0
    • gel gidelim beraber nasıl olsa aynı kanaldalar :D

• Gördün mü?

Erkekler Ne Diyor 5

• memleketimden manzaralar

0|0
    0|0
  • Gidip yakınını beraber arayın bulursanız belki bir aşk doğar

0|0
    0|0
  • :D çok enteresan

0|0
    0|0
    • Yok ya :D

• Görüyorum (ekrandan), sesini duyabiliyorum (ekrandan), dokunamıyorum ama içinin temizliğini, nasıl bir insan oldğunu falan konuşmalarından anlarsın, hele o ağlaması bitirdi beni..

• ben 1. ve gerçek duyu anlamında sormuştum ekrandan falan ne ya :D neyse takma bence fazla, geçer gider diyip düşüncemi sunayım bitireyim

• açaydım gollarımı na böyle gitme diyeydim nirdesin tülaaaayy

0|0
    0|0
  • ulan olcem burada ben bır gun ya

0|0
    0|0
    • Neden ya?

• Ya ama o gerçekten farklı. Bak bir izlesen anlarsın yani. Gayet düzgün bir aile orda genelde çıkan aileler gibi değil. Gelinleriyle ilgili bir sorun. Evlenmelerine karşı çıkmışlar ama adam dinlememiş işte.

• mutluluklar

Kızlar Ne Diyor 4

• programi bas.

0|1
    1|0
    • Basayım da sana talibim mi diyeyim. Hacı sen stüdyoyu karıştırmışın Esra Erol diğer stüdyo diye kovarlar beni :D

• program cikisisi pusuya yatip arabasinin önüne atla.

• Evli değil mi Avni yahu :)

0|0
    0|0
    • Neee? Evli miymişşşşşşşşş

• Ümidini kırmak istemem ama bencede :S

• Neyse tamam üzülmedim ben ya :(

• programa konuk olarak git

ya da programa başvur bana o adamı bulun de formatı bu nede olsa

0|0
    0|0
  • hangı program kıme asık oldun

0|0