Beşiktaşlılar ne olduda FB düşmanıyken GS düşmanı oldunuz?

Beşiktaş Fenerbahçe'den nefret ederdi 2000 li yıllarda ancak son 5 senedir GS ye düşmanlık arttı noldu düşmanınız FB dostunuz mu oldu bir anda GS senelerdir yeniyor kupa alıyor diye mi düşmanlık? ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Bizim GS düşmanlığımız yok BJK kazanamiycaksa GS kazansın

0|1
    0|0
    • O eskidendi valla son 5 senedir Beşiktaş GS ye karşı daha öfkeli gibi

• Yok yok sen yalnış anlamışsın

En İyi Erkek Görüşü

• beşiktaşa her sene gömüyoruz ya bu sene kazandılar işte :D hiç yoktan arada feneri yeniyolar bizde oda yok ben artık beşiktaş maçını derbi olarak görmüyorum zaten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasaray taraftarinin ne kadar cirkin insanlar oldugunu gordu cunku butun ulke

0|1
    0|0
    • yanlış düşünüyorsunuz sırf galatasaray bu kadar çok kupa aldığı için çirkin dersiniz.

• Bir Fenerbahçeli olarak gururla burdan galatasarayın a*ınakoyim insanlar otobüsümüze saldırı olduğunda sevindiler unutmam.

0|1
    0|0
  • İki takımı da sevmem ama galatasaraydan daha nefret ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha önce gsyi seven hangi Beşiktaşlı varmış? Koyu Beşiktaş taraftarı sarışın kardeşleri sevmez , soft Beşiktaş taraftarlarında diğer takımlarla kardeş takım olma özelliği vardır

Mühendis oktayın katillerini , averajla Beşiktaşın şampiyonluklarını çalanları (8-0 ankaragücü ) hangi Beşiktaşlı sever

Fener düşmanlığı da bitmedi , çArşı kadıköy iskelesine kaç kere baskın yaptı araştır öyle gizliden sallamakla olmaz

En son stat meselesinde de gördük ki Beşiktaşın, Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur

0|0
    0|0
  • Beşiktaş dışındaki tüm takımlara eşit mesafedeyim. Fenerbahçe'de de antipatik bir duruş var, Galatasaray'da da...

Ama UA'nın açtığı bir pankart var ki, asla unutulmayacak cinsten."Kardeşiz" sloganıyla attığınız herhangi bir göstermelik adım bu lekeyi temizleyemez. Beşiktaş'ın kurucularından biri sayılan Şeref Bey'in son sözlerini bu derece alçakça taklit eden bir grup asla dost olamaz.

http://i.hizliresim.com/lvXyZB.jpg

Üzerinize yapışan bu bkun kokusunu 50 yıl sonra da üzerinizde taşıyacaksınız emin olun.

Ve Beşiktaş maddi olarak düzlüğe çıkmış, çıkmaya devam ederken sizin çok yakın günlerdeki karanlık günlerinizde en ağır şekilde karşılığı verilkecektir camia ve taraftarlarca..

0|0
    0|0
  • futbol mu oynanılıyor yoksa savaş mı yapılıyor.. düşmanlık... futbol zevktir strestir.. savaş değildir

0|0
    0|0
  • Gs'ye önceden sempati beslerdim ancak köpekgiller sülalesinden melo takımı antipatik hale getirdi.

0|0
    0|0
    • Şu an feneri mi gs yi mi daha az seviyorsun

• aynen ya

0|0
    0|0
  • galatasarayı kim sever Fenerin hakkını yediler çatır çatır şampiyon kadrosu dağıldı galatasarayda devletten güç buldu gitti okadar yıl kupalar aldı. sonuç ne oldu batan yine galatasaray yükselen yine Fener beşiktaş doğal yani bunlar

0|0
    0|0
    • Ama seneye sampiyon gene Gs olur en kötü Türkiye Kupası alırız şike yapmasaydı Fb dagılmazdı kadrosu Bjk yükselişteymiş hadi ordan 1 sezon sampiyon olsanız dahi ki zor bir ihtimal bidaha 5 sene unutun Gs farkı iyice açacak Bjk ile

• BEŞİKTAŞ ın BEŞİKTAŞ dan başka dostu yok

0|1
    0|0
  • boşvr sahte dostluklara ihtiyacımız yok

0|0
    0|0
  • Sizi sevmiyorlar diye üzüldünmü

0|0
    0|0
    • Üzülmedim sadece yalakalıklarına şaşırıyorum

• Trabzonun şampiyon kadrosunu alıp ne hale soktunuz

• Yasal yollardan yaptık