Aziz Yıldırım neden devletten yardım istedi?

Fenerbahçe başkanı az önce yaptığı açıklamada amatör branşlar için devletten yardım istedi para çoktu sözde?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Basketbolda senelik 20 milyon zarar ediyor aziz , diğer branşlarda da zarar ortada , artık yok eski zenginlik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen

1|0
    0|0
  • Devlet galatasaraya stadyum yaparsa her kulüp bişeyler ister, gayet doğal hakları. Amatör branşlarda Fenerbahceden daha basarili, daha fazla yatirim yapan bir başka kulüp yok

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırımın işi mi amatör branşlara yardım uapmak klübün parasını kafasınagöre mi kullanacak saçma spaan yorum yapma

0|0
    0|0
  • Bu kooduğumun devleti bitek galatasarayımı yardım yapacak birazdan Fenere yapsın

0|0
    0|0
  • Yav asam bütün kulüplerin hakkını savundu orada. Diyor ki, amatör branşlarda ne kadar başarılıda olsak zarar ediyoruz. Biraz daha fazla destek verin diyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine gizliler 😂

0|0
    0|0
    • Sende hep gizlisin tatlım :D

• Ben bütün kategorileri gizli cevaplarım ya da kadınsal soruları sorarım kimseye hakaret etmeden sen ve senin gibileri provakatif soruları soruyorsun aramızda ki fark bu işte tatlım 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Palavra palavra :D bu soruda kadınsal birşey yok niye gizlendin nesi provake bunun fenevli olduğun için üzüldünmü

Yükleniyor...