Renklerde kararsız kaldım. Sizce renk uyumu nasıl olmalı?

Selam ben Aykut,

18 yaşında 1:80 boyunda 60 kiloda esmer bir delikanlıyım :) Ben genelde spor takılırım.. Kot üzerine tişört ve gömlek giyerim..

Sizce renk uyumu nasıl olmalı?..

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• esmersen canlı renkler giy kotun üzerine..yerinde olsam her renkten alırdım.

0|0
    0|0
  • spor gıyıme ne renk gıysen yakısır aslında ama esmersen acık renklerı tavsıye ederım...

0|0
    0|0
  • Esmersen beyaz,sarı,mavi gibi canlı renkler tenine gider.Ama turuncu,kahverengi,siyah gibi koyu renkler sana gitmez...

0|0
    0|0
  • esmersen kırmızı harika durur.açık renk mavi kot pantolonun üstüne kırmızı bir lakos güzel olur.

0|0
    0|0
  • esmere mavi beyaz yakışıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biras kendimi övücem ama atletik,fit vücudum olduğu için çuval giysem yakışıyor.

gerçekten 5 liralık thsirt giysem bile çok kaliteli gözüküyor. Neyse fazla mütavazi olamadım ama bence sende kendine güveniyorsan istediğini giy. Ama koyu üzerine açık renkli kaliteli sade thsirt veya kareli hoş bir gömlek çok hoş duruyor. Ayakkabı ise converse olabilir ama beyeaz ve sportif model olmalı

0|0
    0|0
  • Açık renk olsun açık mavi kot içine yuvarlak yaka beyaz tshirt ve üzerine beyaz mavi yakalı gömlek

0|0
    0|0
Yükleniyor...