Aranızda kaslı erkekler var mı?

Kaç ayda yaptınız? Durumdan hoşnut musunuz? Kas yapınca neler değişti hayatınızda?

0|3
1|42

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yıldır bu sporun içindeyim, küçükken şişman bir çocuktum pantolon bulamazdım mağazaya gittiğimde ve satış danışmanı kızların karşısında utanırdım hep.. O gün karar verdim zayıflamaya ve baktım zamanla yağlar gitti ve hafiften adeleler ortaya çıkınca 2 yıl lisanslı müsabakalara girdikten sonra 6 senedir di fitness sektörünün jçindeyim. Neler değişti sorusuna cevap da, saygınlık... Gttiğin her yerde saygınlığın oluyor, insanlar emeğine saygı duyuyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kızlarla sevgili olurlar :D ama sağlıklı olmak için yapıyorlar kendilerine saygilarindan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• 6 ayda yaptım. Şekle girdim yani. Kendime güvenim pekişti. Kız gelir dediler, gelmedi. Aksine erkek bollaştı nasıl yaptın diyen *.*

1|1
    0|0
  • vardır

4|1
    0|0
  • Görselci hatuncağızların daha fazla ilgisini çekmeye başladım, ben kas olayını tamamiyle spor amaçlı yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Kızlar önceden direk reddediyordu şimdi bir iki gün düşünüp reddediyorlar gelişme var!

1|1
    0|0
  • En nefret ettiğim soru: Kaç ayda yaptın? :/ bir insan vücudunu kendi için geliştirmeli başkası beğensin diye değil. Benim görüşüm bu.

0|0
    0|0
  • 6 ayda bomba gibi oldum saglıklı yaşam fit görünüm onun haricinde bir degisiklik olmadı sen spor yapyomusun peki

1|0
    0|0
  • 4-5 ayda tam olmasada belirginleşir... kızdan çok erkekler ilgileniyor soruyor :D

1|0
    0|0
  • kaslaşacak kadar vaktim olmadı pembik.

hem işim hem okul derken yapamadık.

göbeğimle sevin beni.

0|0
    0|0
  • Ben kaslı doğdum 😎

1|0
    0|0
  • Fit olmak iyidir

0|0
    0|0
  • Gobegimle mutluyum

1|0
    0|0
  • İllakı vardır kanks

0|0
    0|0
  • 5 ayda tam oturdu. Hiç bir poha yaramadı. Kız ayarlamayı azcık kolaylaştırdı ama bir yere kadar

1|0
    0|0
  • Kizlar onceden direk reddediyordu simdi biraz dusunup reddediyorlar

0|3
    0|0
  • Pek de birşey değişmiyor klasik sorular tozla mı yaptın kaç ayda yaptın ben başlasam üç ayda sen gibi olur muyum ama girdiğin yerde gözler üzerinde oluyo bu güzel bir duygu 😀

0|0
    0|0
  • biraz var evet, memnunum aynaya falan bakınca hoşuma gidiyor hem spor insanı daima sağlıklı ve dinç hissettiriyor.:)

0|0
    0|0
  • azcık bişey kasım var :/

0|0
    0|0
  • Yok kalmadı

0|0
    0|0
  • hayırdır sendemi yapıcaksın

0|0
    0|0
  • Sordugun sey o kadar sacma ki nasil bir embesil olduğunu buram buram hissettim benim Kasım var evet pazardan aldigim domatesleri taşıyabilirim hatta kanepeyi bile kaldirabiliyorum... bu soruya verilecek cevap budur aslında ama ben senin hanginizin yağ orani düşük ya da fitnessla alakası olan var mi ya da kas hacmi fazla olan var mi sordugunu varsayarsak benim yok :D lutfen su cahilliginizden kurtulun

0|0
    0|0
  • Sen gerçekten bunları mı merk ediyorsun yoksa bir johny sinse mi ihtiyacın var? Bence seni ilgilendiren bir konu değil ki merak ettiğinden sordugunuda sanmıyorum Allah aşkına bu siteyi insan gibi kullanın lütfen

0|0
    0|0
    • Kası olan beni bulsun mu dedim senin yok diye zoruna gitmesin.

• Ne kadar meraklısın

• Güle güle kullan.

• Yani az bise var

0|0
    0|0
  • Yok henüz yapmadım ama kilo verince yapmayı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • önceden altyapın varsa 3 ayda yaparsın, memnun olursun. değişmeyen diyen biraz sallıyo değişir kendini zinde hissedersin kendine olan güvenin artar ve baya da bir şey değişiyo yani dşslfksş

0|0
    0|0
  • Yok ben değilim

0|0
    0|0
  • Çok şey değişti. Hayata , insanlara bakış açısı v. s

0|0
    0|0
  • 2.5 yıldır yapıyorum ve artık bağımlı oldum kendine güvenin geliyo ve herkesin bakış açısı değişiyo

0|0
    0|0
  • Valla Allah vergisi kasım var hiç çalışmadım çabalamadım ama ince zayıf kaslar benimki

0|0
    0|0
  • hiçbişey değişmiyo ne değişsin

0|0
    0|0
  • Kassız erkek yoktur.. (:

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!