Fitness ciler bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben vücut yapmaya başlayacağım fakat ben zayıfim göğüs yok şimdi bu halimle kas yaparsam turabi gibi olurum diye düşünüyorum ben kalıp istiyorum açıkçası ne yapmam lazım Teşekkürler. Boyum 1.80

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Görmeden net birşey söylemek zor ama herkesin zayıf veya egzersize / antrenmana az tepki veren bölgeleri vardır. Sizin de göğüs kaslarınız zayıf sanırım. Egzersiz programını ona göre ayarlarsanız sorun olmaz. Bunun dışında vücut olarak zayıfsanız muhtemelen ektomorf ağırlıklı bir vücut tipiniz var demektir. Yani kaslanmanız kısmen zor olabilir ama yağlanma sorununuz pek olmaz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce sadece göğüs çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle fitness hakkında biraz bilgi sahibi olmalısın. Kas yapmak, turabi gibi olmak, kalıp istemek son derece konuya alakasız olduğunu gösteriyor. Sağdan soldan duyduğun şeyleri unut, spora yazıl.

0|0
    0|0
    • Turabi gibi olmamak istiyorum

• Abi bende vücut denen bişey yoktu aşırı zayıftım iki senedir fitness yapıyorum acayip kalıplanıyosun omuzların göğüslerin falan gelişiyor bakma sen o turabiye onun vücudu bir değişik ne kullanıyorsa survivor sonuna doğru çöküyo onun ki vücut değil, eğer çok zayıfsan bile fitnessa başlamanı şiddetle öneririm kardeşim

0|0
    0|0
  • Kardeşim öncelikle o beğenmediğini turabi gibi olabilmek bile yıllar alacak bir sey. Zayifim demissin göğüs yok yazmışsın. Ben de oyleydim fakat ilk bir iki aydan sonra hafiften geliştiğini hissedeceksin gözle görülür bu hatta. Sende istikrar bozmayip devam edersen iyice gelişir. Her ay ağırlık artır. Ve göğüs için süper set veya dropset olarak çalış. Eğer yetersiz bulursan besin takviyesi kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • benim boy 188 eğik sehpada sürekli bas derim piramit düzeninde

0|0
    0|0
  • düzenli uyku düzenli spor whey protein tozu, BCAA, amino asit, bol karbonhidrat, creatin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...