Üç devden hangisini istersiniz sevgili Galatasaray'lılar ?

Real madrid,bayern münih,barcelona seçeneklerinden hangisinin Galatasaray'a çıkmasını istersiniz ?

• Real madrid
    29% (2)67% (4)46% (6)Oy Ver
  • Bayern münih
    14% (1)17% (1)15% (2)Oy Ver
  • Barcelona
    57% (4)16% (1)39% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan sonra kim çıkarsa çıksın bir beşiktaşlı olarak söylüyorum

Galatasarayı tebrik ediyorum.Türk futbolunun belkide en iyi başarılarından birine imza attı bundan sonra sonuç ne olursa olsun her zaman gönlümüzde Galatasaray.

Bu yorumu beşiktaşlı ya da fenerli olmaktan ziyade bir Türk olarak yapıyorum.

Galatasaray'ın yenilmesinide 4 gözle bakanlara vatan haini demekten başka bir kelime bulamıyorum.

1|0
    0|0
    • bu takımlardan hangisini eleyebiliriz peki?

• Hepsi iyi takım.Bayerni izlemedim ama onuda bugün izlicem bakalım.Ama bundan sonra işler iyce zorlaşıyor.bi mucize lazım.

• bugunki maç ölçü değil bayern deplasmanda 3 attı arsenal'e kasmazlar yani.

Kızlar Ne Diyor 7

• En dev barca aralarında.

Bir Fener bahçeli olarak 6alatasarayın Barcayı yenmesini isterim.

Türkiye'min havası olur ;)

0|0
    0|0
  • en dişimize göre olanını

0|0
    0|1
    • bunlardan hangisini istersin ?

• Galatasaraylı değilim. Karşısına şimdi Hangisi en güçsüz bir fikrim yok bayern münih nasıl bir takım bilmiyorum ben onu hangi futbolcuların olduğunu filan. Kimin karşısına çıktığı pek önemli değil kazansında.

0|0
    0|0
  • kesinlikle barcelona

0|0
    0|0
  • Real Madrid. Ronaldo ve Hamit

0|0
    0|0
  • hayırlısı ya ..

0|0
    0|0
  • olacaksa barça olsn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben özellikle Barcelona ve Bayern Münihi istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Porto-Malaga maçının galibini istiyorum.Yarı final gelirse final zaten gelir.Final gelirse kupa zaten gelir.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak iyilerin en kötüsü çıksın isterim ama malesef bunların hangisi gelse GS yi dağıtır. Heralde en karmaşığı Real Madrid. Bir ihtimal eleyebilir!

0|0
    0|0
  • bunlardan madridin gelmesini isterim. En iyi tanıdığımız takım Madrid çünkü.

0|0
    0|0
  • Allahım ne olur bir real madrid çıksın ya o kolaymış ya:D

0|0
    0|0
    • bu takımlara göre diyoruz yoksa hepsi Galatasaray� eler fanatik olmama ragmen bunu biliyorum kör değilim ama hangisi gelse yine en azından şansımız olur diye bir sorayım dedim sıgmısın bu kadar ?

• bayern real barca dışında diğer takımlarla eşleşirsek görüşürüz güncellicem bu soruyu ;).

• dortmund u beğenmiyo musunuz?en zayıf görünen psg gibi duruyo bence ama o da eler gs yi.

• Barçaya biletim hazır çıkarsa

0|0
    0|0
  • Bence Barcelona

0|0
    0|0
  • Barcelona çıksın yesin cinconu

0|0
    1|0
  • münih en kolayı inş. 3 de çıkmaz bunlar çıkmazsa geçeriz zaten

0|0
    0|0
    • Bence real en kolayı münih acımaz adamlar 7-8 yaparlar real sürekli hücum düşünen takım değil münih gibi.

• sen şaka mı yapıyosun yoksa ?

• hayır kardeş sınırlar duvarlar kafamızdadır arada uçurm yok o takımla yene biliriz diye düşünüyorum bence duvarlarını yık tabularını yık inan inanç en güçlü bombadan en keskin kılıçtan en kuvvetli insandan daha kuvvetlidir inan

• bunlar en az 5 atar

0|1
    0|0
  • barca gelsinde 10 tane yesinler hahahahahah

0|1
    0|0
    • eziksin sadece.

• Manu, size hediye etmese çıkardınız gruptan.

Yükleniyor...