Dilenci arkadaşlarınız var mı?

sizinde arkadaşlarınız evinize geldiğindeya da onlara gittiğinizde üzerinde bişe görüp istiyormu ortalığı deşip şunu ver yarın giyeyim ertesi gün getiririm deyip 1 aya getirmiyormu..

daha yeni aldığım ayakkabılar bir gün giymiştim sadece gelmiş almış iki güne getiririm demiş.1 hafta geçti kesin hergün giymiştir arıyorum açmıyo ..böyle arkadaşlıkmı olur.

Güncellemeler:
ulaşamıyorum ..çalıştığımm içinde vaktim yok evine gidemiyorum insanda az düşünce lazım.ayda yılda ihtiyacın olur iste tamam ama her eldiğinde bişe götürüyolar..bi hırka almştım baya pahalıya aldı bir getirdi sıcak suyla yıkamış hırka erimiş

0|0
22|21

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta özel eşyalarımı paylaşmam. mesela benim arkadaşlarım var arabalarını millete veriyor 1 gün sonra getiriyorlar. ben asla yapmam. kendi eşyamı verme konusunda çok cimriyimdir. gücüm yetiyorsa gider ona yenisini veya aynısını alırım ama kendi özel eşyalarımı vermem.

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• bide aldıktan sonra geri getir de diyemiyorum bazen öyle gidiyor ama artık vermiyom ala ala gitsin alsın hayret bişe artık bahane uyduruyom mesela kulaklığımı ark istedi biliyom vermicek bida al kanka verim ama benim kulakta mantar var dedim :D alamadi hehe

1|0
    0|0
  • Ben arkadaşımın yanına gittim bir çorabını gördüm aldım :D bu sınıfın içine girer miyim :D çorap sonuçta :D :D

1|0
    0|0
  • yakın bir arkadaşımın counter strike oynarken nicki dilenciydi. sayılır mı?

1|0
    0|0
  • Arkadaşımı eve sokmuyorumki ...:)

1|0
    0|0
  • benden bişey istedndini veriyorum ya üzülmesin diye ama ben baskasından bir silgi istesem evrmiyolar

1|0
    0|0
  • bizde dilenci sakat çok. baksırıma kadar istediler :D

1|0
    0|0
  • güvendiğim bir arkadasımsa alabılır arabamı falan cok verdim arkadaslarıma 3 günlük dünyada arabanın lafını yapcak değilimya da başka birseyin arkadaslık ne için var ozaman ama tabi her arkadasa da vermem sadece guvendıgım ve uzun sureden berı tanıdıgım dostlarıma.

0|0
    0|0
  • @aslındasenvarsın.

0|0
    0|0
  • Yok demesini bilmiyorsan çok başın ağrır

1|0
    0|0
  • benim var bir tane.adamın evi bile var.ne zaman görse hacı 10 lira versene diyor veriyorum bir daha getirmiyor.sadakam olsun mk diyorum bende istemiyorum

0|0
    0|0
  • Vardı bir tane uzak duruyorum-- ooo kanka kaça aldın bu ver bir kaç gün takılak ne hikmetse giden bir daha gelmiyor

0|0
    0|0
  • erkekler arasında pek yok böyle muhabbet

0|0
    0|0
  • Hiç öyle arkadaşlarım olmadı :D

0|0
    0|0
  • bn vururumm :))

0|0
    0|0
  • yok oyle arkadaslarim hem benim ayak numaram 46 ayakkabimi alacak babayigit gormedim

0|0
    0|0
  • kızım ne olur güzel fotolar koy avatarına :(((

0|0
    0|0
  • kağıtçı var bazen birlikte kağıda çıkıyoruz çok eğlenceli

0|0
    0|0
  • yok hiç öyle bir arkadaşım olmadı olsa da vermem o ne be öyle arkadaş mı olur :D:D

0|0
    0|0
  • Spagetting var sinyalci.

0|0
    0|0
  • Özel eşyalarımın alınmasına istenmesine sinir oluyorum. En komik siniri de yeni aldığım spor ayakkabımı gören genç bir günlüğüne versene maçımız var akşam dedi küfür etse dha iyiydi sanki maç ayakkabısı bu. HDD mi isteyenlere de kılım lan özel veriler var içinde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• hiçbir arkadaşımın o kadrda maddi durumları kötü değil .. ve özel eşyalarımı kimseyle paylaşmam birinin benim kıyafetimi giymesine izin vermem bazen kuzenlerim geliyor deniyim falan diyorlar sevmiyorum yaa neden bilmiyorum ama sevmiyorum birinin eşyalarıma falan dokunması beni sinir eiyor.. eğer arkadaşım 1 günlüğüne ayyakabımı falan böyle ufak birşey isterse.. veririm ama geri yıkayıp versin :S

0|0
    0|0
  • Kıyafetlerimi paylaşmam; çanta olur takı olur onları veririm ama geri almakta hiç zorluk yaşamadım.

0|0
    0|0
  • bende arkadaşıma vermiştim 1 ay getirmedi aradım açmadı sonra tehdit ettim napayım artık en sonunda getirdi bir daha da kimseyle özel eşyalarımı paylaşmıyorum.

1|0
    0|0
  • en sevmedıgım seydır bı kere gıydıgım bı elbısemı arkadsıma vermıstım kaybetmıs bulamıyorum dıo hey allahım kımseyle kıyafetımı paylasmayı sevmem nefret edıyorum ablam ve kardesmde dahıl kımsenın gıymesını ıstemem cunku ben xs onlar medıum giyip sündürüp atıyolar bıda ılk aldıgım gbı olmuyo sünük oluyo her gun kavga edıyoruz

0|0
    0|0
  • ben kimseye bişeyimi vermek istemem çok ısrar edilmediği sürece

0|0
    0|0
  • apaçi gibi giyinmemin tek sebebi sömürgeç arkadaşlarım :(

0|1
    0|0
  • vardı bıtane yol verdım

0|0
    0|0
  • o tip arkadaşlarım yok olamazda. BU tip yüzsüz insanlardan hoşlanmam ve eşya mı asla ve asla kimseyle paylaşmam keza kimsenen eşyasını kullunmam da .

0|0
    0|0
  • en sevmediğim şey ya ablam dışında kimseyle kıyafetimi paylaşmam

0|0
    0|0
  • arkadaşım para alıyo sonra veririm diyo vermiyo :(

0|0
    0|0
  • Benim pek arkadaşım yok zaten çevremde hiç öyle birisi de olmadı. O nasıl bir arkadaştır ya kes bence onunla arkadaşlığını ya da açık açık konuş.

0|0
    0|0
  • kıyafetlerimi paylaşmam.Bende istemem.

0|0
    0|0
  • hemen sutlarim ole arkadasi,esyalarima kimse dokunamaz

0|0
    0|0
  • yok öyle yama eşyalarımı isteyene vermem arkadaşımdanda eşyasını istemem

0|0
    0|0
  • Hayır yok Şükür:)

0|0
    0|0
  • benmde kuzenm öyle ama her evne gttğmde alrm eşylrmı :D

0|0
    0|0
  • En nefret ettigim sey.

0|0
    0|0
  • benimde btn dolabmi nerdeyse alip gtms ve gelkn eksik getren bir arkdsm var ve sunlari untmssn diyemiyrm ck kotu grcktn

0|0
    0|0
  • Seni şuan o kadar iyi anladım kı aynı benimde öyle bir arkadaşım vardı ne alsam hemen götürdü bende kırılmasın arkadaşlığımız bozulmasın diye birşey demiyordum işi iyice abarttı sonra sabah bana gelirdi kiloduna kadar giyiniyordu gideninde iste dur en sonunda arkadaşlığımızı bitirdim huylu huyundan vazgeçmez ya ondan uzak dur yadda ondan daha arsız olup hiçbirşeyi verme...

0|0
    0|0
  • veremem de sende

0|0
    0|0
  • beleşçiler var

1|0
    0|0
  • Kıyafetlerimi paylaşmam.

Git iste ayakkabını olmadı evine git.

0|0
    0|0